TEFAL ECO RESPECT

ECO RESPECT Plech ze 100% vyroben z recyklovaného hliníku

Pekáč La Recyclée od značky Tefal je kombinací dokonalých výsledků a dlouhodobého výkonu spolu s ekologicky vstřícným provedením. Je to perfektní volba do kuchyně. která bere ohled na životní prostředí. Tato mísa na pečení je vyrobena ze 100% recyklovaného hliníku a pomáhá tak snížit dopad na životní prostředí: recyklovaný hliník vyžaduje ke své výrobě až o 90 % méně energie než primární hliník. Objevte plech na pečení Tefal La Recyclée k snadnému pečení lahodných a zdravých favoritů pro každou návštěvu: k dokonalosti upečené sušenky a rolády a mnoho dalšího.

Pekáč La Recyclée: Ekologicky odpovědný pekáč vyrobený ze 100% recyklovaného hliníku

Zajistěte úspěšnou přípravu všech vašich receptů díky pekáči Tefal La Recyclée, který je navržený s ohledem na ochranu naší planety. Tento pekáč je vyroben ze 100% recyklovaného hliníku a pomáhá tak snížit dopad na životní prostředí: recyklovaný hliník vyžaduje ke své výrobě až o 90 % méně energie než primární hliník. A to vše v nekompromisní kvalitě, protože nepřilnavý povrch vyvinutý značkou Tefal zajistí dokonalé vyklopení a snadné čištění.  Naše produkty jsou zaručeně bez PFOA, kadmia a olova a jsou vyráběny s využitím naší francouzské odbornosti a řemeslné dovednosti.
Základní prvky
 • 100% recyklovaný hliník

  Tělo ze 100% recyklovaného hliníku pomáhá tak snížit dopad na životní prostředí: recyklovaný hliník vyžaduje ke své výrobě až o 90 % méně energie než primární hliník.

 • Snadné vyklopení díky nepřilnavému povrchu

  Vyzkoušejte dokonalé nádobí na pečení pro každodenní použití, s exkluzivním nepřilnavým povrchem a ve formátu navrženým k dokonalému vyklopení všech vašich oblíbených dortů a koláčů.

 • Úspěšné výsledky

  Formy La Recyclée jsou vyrobeny z robustních a vysoce kvalitních materiálů. Umožňují rozptýlení tepla, které zaručuje rovnoměrné a dokonalé pečení dozlatova.

 • Snadné čištění

  Lze mýt v myčce na nádobí pro snadné čištění a dlouhodobý výkon.

 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2021, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2020]

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Vhodné do myčky    
Pokyny & manuál