TEFAL CRISPYBAKE J4170414 24 cm

CRISPYBAKE J4170414 24 cm Nejkvalitnější silikon pro dokonale rovnoměrné pečení a až 2× křupavější dobroty!*

Silikonová forma na biskupský chlebíček Tefal Crispybake nabízí design chráněný dvěma patenty a je vyrobena z vysoce odolného 100% platinového silikonu, takže zajišťuje dokonale rovnoměrné pečení a neodolatelně křupavé výsledky. Dopřejte si nejkvalitnější silikonové formy na všechny oblíbené druhy sladkého pečiva opatřené ergonomickými držadly a pevným okrajem pro maximální pohodlí a klid.

Referenční číslo: J4170414

Silikonová forma na biskupský chlebíček Tefal Crispybake

 

Silikonová forma na biskupský chlebíček Tefal Crispybake zajišťuje dokonale rovnoměrné pečení, a umožňuje tak přípravu až 2× křupavějších, neodolatelně lahodných dortů. Technologie chráněná dvěma patenty – na dno s důlky a mikrootvory – poskytuje mimořádně dobrý rozvod vzduchu. Můžete si tak dopřát praktické pečení v silikonové formě a zároveň čerstvé moučníky s nezaměnitelnou zlatohnědou kůrkou. Pochutnávejte si na sladkém pečivu, které díky ergonomickým držadlům a pevným okrajům připravíte pohodlněji, zcela jednoduše a bez starostí. Třešničkou na dortu u této dokonalé silikonové formy jsou vysoce kvalitní materiály – 100 % platinový silikon navržený pro maximální odolnost a pružnost.  

* Ve srovnání s formami Proflex.

 

 

Základní prvky
 • Dokonale rovnoměrné výsledky pečení

  Dopřejte si dokonale rovnoměrné propečení a bezchybné zlatavé biskupské chlebíčky s dvakrát křupavější kůrkou, které potěší celou rodinu. 

   

   

   

 • Snadné skladování  

  Silikonové formy, z nichž i ty nejvyšší se dají zcela složit, takže vám ušetří až 60 % místa.

   

 • Pohodlná a bezpečná manipulace

  Tato forma na pečení, která umožňuje snadné přenášení bez starostí, je opatřena ergonomickým držadlem a kovovým okrajem pro maximální pohodlí.

   

 • Dlouhodobý výkon a praktičnost

  Dopřejte si výkon bez kompromisů: praktický a pružný 100% platinový silikon se snadnou údržbou, jehož vysoká kvalita je zárukou dokonalých výsledků a mimořádné odolnosti.

 • Tefal: Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Pouze Tefal zaručí dokonalé výsledky vaření. Další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávislého panelu, 2016, prodej podle značek, definice kategorie kuchyňského nádobí

Vlastnosti
Technická skupina Forma na biskupský chlebíček  
Rozměry 24 CM  
Barva vnější vrstvy GREY - JAVA PEPPER LK  
Materiál Silikon  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Vždy používejte dřevěné nebo plastové pomůcky. Nikdy nepoužívejte kovové pomůcky.
Rozměry uvedené na obalu jsou obvykle vnitřní rozměry, ale malé přiložené schéma vždy ukazuje, čemu rozměry odpovídají. Ke správné interpretaci těchto rozměrů byste vždy měli použít toto schéma.
NE. Nádobí ani pomůcky TEFAL/T-fal s nepřilnavým povrchem neobsahují PFOA. Tuto skutečnost pravidelně ověřují nezávislé laboratoře, které zjišťují nepřítomnost PFOA v dokončených výrobcích. Od roku 2003 nezávislé laboratoře v mnoha zemích (Aromalyse a Ianesco ve Francii, TüvSud v Hongkongu a SGS v Číně) pravidelně provádějí testování. Tyto testy systematicky potvrdily, že výrobky Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem neobsahují PFOA.
Při běžném používání dochází k opotřebení nepřilnavého povrchu jen velmi zřídka. Správným používáním a péčí zajistíte jeho lepší výkonnost po delší dobu. K opotřebení nepřilnavého povrchu dochází zpravidla v důsledku přehřátí, poškrábání a/nebo použití abrazivních čisticích prostředků.
Tefal/T-fal v rámci svého závazku jakosti připravila ekologické informace o vlivu na zdraví a životní prostředí týkající se produktů Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem. Tento závazek zaručuje nepřítomnost PFOA, olova a kadmia v povrchových vrstvách Tefal/T-fal a tím tedy i nezávadnost našich výrobků s nepřilnavým povrchem pro životní prostředí a pro spotřebitele. Tyto ekologické informace vycházejí z analýz pravidelně prováděných nezávislými laboratořemi v mnoha zemích (INERIS ve Francii, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS ve Spojeném království, FABES Labs v Německu, MB Labs v Kanadě, SGS v Číně). Náš závazek najdete na webových stránkách společnosti Tefal/T-fal a na obalech nádobí Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem.
V současné době panuje kolem nepřilnavých povrchů značný rozruch, který částečně souvisí s materiálem PFOA. Nepřilnavý povrch Tefal/T-fal je však vyroben z PTFE, což je zkratka pro materiál polytetrafluoretylen, jehož zdravotní nezávadnost je prokázána evropskými i americkými agenturami pro veřejné zdraví. PFOA a PTFE jsou dva zcela odlišné materiály. Stručně řečeno, nádobí Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem je vyrobeno z PTFE a neobsahuje PFOA. Společnost TEFAL i Groupe SEB zpřístupní výsledky všech pravidelných kontrol dokládajících absenci PFOA. Společnost Tefal/T-fal navíc již přes 20 let dodržuje závazek nepoužívat olovo a kadmium v kompletním sortimentu nádobí, aby zaručila nezávadnost všech svých výrobků.
PFOA je standardní anglická zkratka pro kyselinu perfluoroktanovou. Společnost Tefal/T-fal zaručuje, že dokončené výrobky nebudou obsahovat PFOA, olovo ani kadmium, a potvrzuje, že výrobky Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem nejsou škodlivé pro zdraví spotřebitelů ani životní prostředí.
Nepřilnavý ani smaltový povrch našeho nádobí Tefal/T-fal neobsahuje ani kadmium, ani olovo. Veškeré naše nádobí již přes 20 let navrhujeme a vyrábíme tak, aby neobsahovalo ani olovo, ani kadmium. Tyto ekologické informace najdete na obalech všech našich výrobků Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem.
Nepřilnavý povrch Tefal/T-fal je technická vrstva vyrobená z polymeru s označením PTFE (polytetrafluoretylen). Právě PTFE propůjčuje nádobí nepřilnavé vlastnosti. Evropské a americké agentury (ANSES, EFSA, FDA) pro veřejné zdraví prokázaly, že PTFE je inertní látka, která nezpůsobuje chemické reakce při styku s jídlem, vodou a čisticími prostředky pro domácnost. V případě požití nepředstavuje žádné nebezpečí. Tyto agentury pro veřejné zdraví rovněž potvrdily nezávadnost nádobí s nepřilnavým povrchem z PTFE. PTFE je ze zdravotního hlediska natolik nezávadný, že je mnohdy využíván ve zdravotnictví k povrchové úpravě kardiostimulátorů a miniaturních trubiček nahrazujících tepny. Tento materiál nachází uplatnění také při chirurgických zákrocích, kdy pomáhá pacientům s vážnými onemocněními ledvin. Rovněž některé kloubní náhrady jsou opatřeny povrchovou vrstvou z PTFE.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.