TEFAL Pánev Intuition Tefal B8170444 24 cm

Pánev Intuition Tefal B8170444 24 cm Nerezová pánev Intuition: Umění jednoduchosti

Nerezová pánev Tefal Intuition je kombinací stylu a skvělého výkonu při vaření. Tato pánev je vybavena nezbytnými funkcemi, které zajišťují jednodušší a bezstarostnější vaření. Je vyrobena z odolné a špičkové nerezové oceli, se zárukou 5 let. Její nepřilnavý povrch Titanium zajišťuje extrémní odolnost pro maximální životnost.

Referenční číslo: B8170444

Dostupné produkty: 1

Nerezová pánev Tefal Intuition: Elegance a jednoduchost pro každodenní vaření

Dopřejte si eleganci, jednoduchost a lahodné pokrmy každý den! Pánev Intuition byla speciálně navržena v kombinaci vynikající odolnosti nerezové oceli, - se zárukou 5 let - se silným dnem zaručujícím rovnoměrné a snadné vaření. Objevte pánev ideální pro každodenní použití. Má bezpečný nepřilnavý povrch s dlouhou životností a inovativní technologii indikátoru teploty, které zajistí snadné vaření bez starostí. Je kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukce. Příprava lahodných každodenních pokrmů nikdy nebyla jednodušší - od grilovaného kuřecího masa na dokonalý Caesar salát po neodolatelné quesadilly a snadno připravené snídaně, které povýší brunch na novou úroveň - pro všestranné domácí vaření s nekompromisní chutí.
Základní prvky
 • Nerezová ocel prvotřídní kvality  

  Kvalita, na kterou se můžete spolehnout den za dnem: 5letá záruka zahrnuje tu nejlepší nerezovou ocel odolnou proti rezavění a slibuje robustní výkon a extrémní odolnost bez rizika poškození v průběhu času.

   

 • Nepřilnavý povrch Titanium

  Vysoce kvalitní povrch značky Tefal s obsahem titanu se vyznačuje vynikající nepřilnavostí a zajišťuje snadné mytí a vaření, které zachová živiny a chuť surovin.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.


   

 • Plně indukční

  Dokonalé rozptýlení tepla a rovnoměrné výsledky vaření díky zvláště silnému dnu, které předchází deformacím v průběhu času, a s kompletní kompatibilitou s varnými deskami - plynovou, elektrickou, keramickou a indukční.

 • Vhodné do trouby

  Naše nádobí vhodné do trouby je navrženo pro odolnost a naprostou všestrannost a je tedy ideální pro zvládnutí dvoufázových receptů, které se vždy povedou. *až do 250 °C

 • Masivní rukojeť

  Masivní rukojeť je opatřena zvláště odolnými nýty a je bez mezer. Přináší tak větší bezpečnost a dlouhou životnost, s pevným a pohodlným úchopem, což je drobný detail s velkým efektem.

 • Nepostradatelný formát  

  Pro snadnou přípravu receptů, které zaručeně potěší, jako jsou omelety, burgery a grilované kuřecí maso.

   

Recepty
Vlastnosti
Produktová skupina PÁNEV  
Průměr 24 CM  
Materiál Nerezová ocel  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě Yes, up to 250°C  
Vhodné do myčky ANO  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) ANO  
Vnější vrstva/povrchová úprava LEŠTĚNÁ NEREZOVÁ OCEL, VYSOKÝ LESK  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Coating characteristic PFOA Free  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Product specificity Pouring edges  
Diameter cm / Nb of people (for Pans) 22-24 cm / 2-3 people  
Removable handle No  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pro použití v troubě jsou určeny pouze pánve a hrnce řady Ingenio, které mají odnímatelnou rukojeť (před použitím v troubě se vždy ujistěte, že jste rukojeť odejmuli). Nádobí není určeno pro použití v mikrovlnné nebo konvekční troubě.
U pánví: mezi 140° C a 195° C
U pánví na palačinky: mezi 165° C a 240° C
Toto je optimální teplota na smažení a prudké opečení jídla. Tento indikátor vám pomáhá vařit zdravě a při ideálních teplotách.
• Používejte plastové nebo dřevěné náčiní. U některých produktových řad můžete používat i určité kovové nástroje s výjimkou nožů a šlehačů (podle doporučení pro používání uvedených na obalu nebo v návodu dodaném s výrobkem).
• Nekrájejte přímo v pánvích.
• Snažte se nepřilnavý povrch nepoškrábat. Nepatrné stopy používání či oděrky na povrchu jsou běžné a nemají vliv na funkčnost nádobí.
• Po přípravě pokrmu nenechte tekutinu v pánvi úplně vyvařit a nenechávejte prázdnou pánev na ohni, resp. zapnuté plotně.
• Vždy zvolte vhodnou velikost elektrické plotny, případně seřiďte plamen plynového hořáku tak, aby přímo zahříval jen dno pánve, ale ne její boky.
• Během vaření nikdy nenechávejte pánve bez dozoru.
• Před čištěním nechte pánve vychladnout.
• Pánev umyjte v horké vodě s tekutým saponátem, aby se z ní neodstranily veškeré nečistoty. Před prvním použitím ji osušte a vetřete do nepřilnavého povrchu trochu jedlého oleje. Přebytečný olej odstraňte.
• Po každém použití nádobí umyjte a osušte.
Pánev se může zdeformovat v důsledku tepelného šoku (prudké ochlazení prázdné přehřáté nebo rozehřáté pánve studenou vodou nebo její odložení na chladný povrch apod.).
Pánve ani hrnce nesmíte NIKDY používat v mikrovlnné troubě.
Prostudujte si pokyny k použití uvedené na obalu nebo v příručce přiložené k vašemu produktu.

V závislosti na řadě můžete používat většinu kovových pomůcek, s výjimkou nožů, vidliček a šlehacích metel. Při používání jakýchkoli kovových pomůcek si však počínejte velmi opatrně. Nepoužívejte kovové pomůcky s ostrými hranami a nikdy neřežte přímo v pánvi. Nepřilnavý povrch nikdy neodírejte ani do něj nepíchejte.

Chcete-li však prodloužit životnost pánví a hrnců na maximum, důrazně doporučujeme, abyste kovové pomůcky nepoužívali. Dejte přednost plastovým nebo dřevěným pomůckám.
Ne. Vařením při vysokých teplotách se zkrátí doba přípravy jídla jen nepatrně a rozhodně neprospěje jeho kvalitě. Proto doporučujeme připravovat pokrmy při středně vysokých teplotách. Vaření při vysokých teplotách může také poškodit nepřilnavý povrch nádobí.
Pokud při smažení nebo grilování přidáte malé množství oleje, prodloužíte životnost povrchové úpravy. Při vaření či dušení není třeba přidávat olej.
• Přehřátí může způsobit hnědé nebo modré skvrny.
• Pokud z pánve neodstraníte tenké vrstvy nečistot po potravinách, které na ní ulpí, může po opětovném zahřátí dojít ke změně jejího zabarvení.
• V důsledku velkého množství železa ve vodě může pánev vypadat rezavě.
Pánev s nepřilnavým povrchem:
Nádobí s nepřilnavým povrchem je speciálně vyvinuto tak, aby se jídlo nepřichytávalo. O pánve a hrnce se však musíte náležitě starat. Dodržujte následující rady: Před prvním použitím pánev nebo hrnec vymažte trochou oleje a poté umyjte a osušte. Jestliže běžně umýváte pánev či hrnec v myčce, tento proces čas od času opakujte. Vyvarujte se přehřívání a poškrábání pánve, zejména nepoužívejte kovové příslušenství (stěrky, naběračky) a nečistěte nádobí drátěnkou.

Keramická pánev:
Nepřilnavé vlastnosti keramické vrstvy jsou ve srovnání s klasickým (PTFE) povrchem výrazně omezenější, a to jak s ohledem na používání, tak životnost. Doporučujeme při vaření používat více oleje, jakož i důkladnější mytí nádobí s použitím většího množství tekutého čisticího přípravku. Pokud dojde k připečení nebo připálení jídla, doporučujeme odmočit nádobí v mýdlové vodě, případně s trochou octa.
Po určité době používání se na keramické vrstvě objeví skvrny, které není možné odstranit. Toto nenarušuje výkonnost kuchyňského nádobí a nepředstavuje žádné zdravotní riziko.

Nerezové nádobí:
Pokud se chcete při přípravě jídel v nerezovém nádobí vyhnout připékání, je potřeba pánev předehřát a nepoužívat prudký plamen. Zahřívejte prázdnou pánev na mírném až středním ohni po dobu jedné až dvou minut. Zda je pánev připravena, otestujete tak, že na ni ukápnete trochu vody. Kapky musí po dně poskakovat. Po správném předehřátí přidejte do pánve 2 až 3 čajové lžičky oleje (nebo tolik, kolik ho stačí na pokrytí celého dna). Jídlo je nejlepší nejdřív osušit a nechat dosáhnout pokojové teploty a pak teprve vložit do pánve. Když vkládáte jídlo, musí se při jeho doteku s pánví ozývat rovnoměrné syčení. Poznáte tak, že se při kontaktu s povrchem jídlo začíná dělat a vytvoří se přirozená vrstva, která zabrání jeho připečení. Nechte jídlo nerušeně dělat, dokud nedosáhne správného stupně přípravy. Přírodní cukry obsažené v jídle na zahřívaném povrchu zkaramelizují, dodají pokrmu skvělou příchuť a přirozeným způsobem ho oddělí od povrchu pánve. Pokud se při prvním kontaktu jídla s pánví ozve spíše praskání než syčení, teplota je moc vysoká a může dojít k připékání.
NIKDY NEPOUŽÍVEJTE žádné spreje proti připékání.
Toto zabarvení je běžnou reakcí nerezové oceli na teplo. Vyčistí se velmi snadno. Můžete použít čistič na nerez nebo měď. Druhou možností je do pánve nalít trochu citrónové šťávy nebo octa a vytřít ji čistým papírovým ubrouskem nebo hadříkem.
Jelikož jsou rukojeti vyrobeny z masivní nerezové oceli, zahřívají se velmi pomalu. Postranní úchopy se však mohou zahřívat rychleji než dlouhé rukojeti, protože jsou blízko těla pánve. Proto vždy dbejte na to, aby průměr plotny nebo plamene nepřesahoval velikost pánve. Jak dlouho zůstanou držadla dostatečně chladná na dotek, záleží také na délce a teplotě zahřívání. Nerezová držadla poklic se zahřívají rychleji než držadla na boku hrnce. Při použití v troubě budou všechna držadla horká v každém případě. Abyste si nespálili ruce, doporučujeme při práci s horkými držadly používat kuchyňské chňapky.
Ano. Aby se netvořily malé bílé tečky nebo dolíčky, pokaždé počkejte, až se tekutina začne vařit. Pak teprve přidejte sůl a tekutinu dobře promíchejte. Nebo sůl přidejte až poté, co se začne vařit jídlo. Výše uvedené stopy po soli nemají na vaření žádný vliv, ale mohou zhoršit vzhled nerezového nádobí.
Tento bílý povlak způsobují minerály ve vodě nebo škrob uvolňovaný některými potravinami během přípravy pokrmů. Můžete použít čistič na nerez nebo měď. Druhou možností je do pánve nalít trochu citrónové šťávy nebo octa a vytřít ji čistým papírovým ubrouskem nebo hadříkem.
Nerezové nádobí lze poškrábat zejména při používání kovových nástrojů. Škrábance však funkčnost nádobí nijak neovlivňují. Při vaření doporučujeme používat dřevěné nebo plastové náčiní. Přímo v nádobí byste neměli šťouchat brambory. Vodu vždy osolte, až když se vaří. Když přijdou krystalky soli do styku s ocelí za studena, budou se v důsledku zahřívání rozpouštět a působit na ni agresivně. Doporučujeme také aspoň jednou měsíčně použít čistič na nerez nebo měď, aby bylo nádobí stále dokonale lesklé.
Pánev s nepřilnavým povrchem:
Postačí ruční mytí v mýdlové vodě.
Pánev je třeba čistit po každém použití, abyste odstranili vrstvu mastnoty, která by mohla zůstat na povrchu. Pokud pánev pouze vytřete papírovým ubrouskem nebo opláchnete vodou, vrstva se zcela neodstraní a může se při dalším použitím pánve připéct, čímž na pánvi vzniknou skvrny.
Pánve s nepřilnavým povrchem nesmíte čistit abrazivními práškovými přípravky ani drátěnkami. K čištění vnitřku i vnějších částí pánve je ideální nylonová houbička.

Keramická pánev:
Doporučujeme mýt keramickou pánev ručně vodou a jemným mycím prostředkem. Tímto způsobem je to nejúčinnější.
Pokud pánev není po běžném mytí nádobí dostatečně čistá, můžete do ní dát trochu octu a vody a zahřát ji. Směs vody a octu vyvaří pánev dočista. Poté pánev opláchněte, osušte a lehce potřete například slunečnicovým olejem. A vaše pánev bude jako nová.
Pokud je na dně těžko odstranitelný nános, můžete pánev nejprve nechat odmočit v horké vodě s dobrým odmašťovacím prostředkem na mytí nádobí. Následně, je-li to nebytné, můžete pánev umýt plastovou houbičkou a některým tekutým abrazivním mycím prostředkem.

Tvrdá eloxovaná pánev:
Pro prodloužení životnosti pánve doporučujeme mýt ji ručně pomocí neabrazivní houbičky.
Vnější vrstva chrání nádobí před nežádoucími účinky mytí. Proto je nesmírně důležité tuto vrstvu nepoškodit. Doporučujeme vám nepoužívat abrazivní houbičky (Scotch Brite).
V případě mytí v myčce na nádobí je vhodnější použít jemné mycí prostředky, například tekuté nebo gelové.
Také nedoporučujeme používat myčku na nádobí příliš často.
Ruční mytí bez použití abrazivní houbičky prodlouží životnost nádobí.

Nerezové nádobí:
Ke každodennímu čištění stačí teplá voda s trochou saponátu. Po každém použití doporučujeme pánev důkladně vyčistit. Tenké vrstvy nečistot po potravinách, které na ní ulpí, totiž mohou změnit zbarvení vnitřního povrchu a způsobit ztrátu jeho nepřilnavosti.
Pokud se chcete zbavit připečených zbytků jídla, případně změn v zabarvení a skvrn v důsledku působení příliš vysokých teplot, doporučujeme výrobek vyčistit pomocí čističe na nerez nebo měď. Lze ho použít na vnitřní i vnější povrchy.
Pokud používáte vodu, která obsahuje hodně železa, můžete zaznamenat určité rezavé zabarvení. Zbavit se ho můžete pomocí čističe na nerez nebo měď.
Některé části lze mýt v myčce na nádobí, jiné ne.

Možnost mytí v myčce na nádobí:
 • Hrnec/pánev: V zájmu prodloužení životnosti doporučujeme výrobek mýt pouze ručně. V případě použití myčky na nádobí je vhodnější používat šetrné čisticí prostředky, například tekuté, gelové nebo práškové. Nepoužívejte tablety ani sáčky. Některé části mohou být v důsledku působení korozních čisticích prostředků matné a vybledlé. Naše záruka se na tento typ opotřebení nevztahuje.

 • Speciální rukojeť (například dřevěná nebo odnímatelná držadla jako Ingenio): NE. Doporučujeme mýt pouze ručně houbičkou bez brusného materiálu.

 • Víka na vaření (s výjimkou úchytů magnetických modelů): ANO.

 • Odnímatelné úchyty vík magnetických modelů: NE. Může to způsobit rezavění.

 • Víko s těsněním pro skladování: NE. Může dojít k deformaci.

V zájmu prodloužení životnosti doporučujeme pánev mýt ručně houbičkou bez brusného materiálu. Při použití myčky na nádobí je vhodnější používat šetrné čisticí prostředky, například tekuté nebo gelové.
Pokud chcete z nerezového nádobí odstranit připálené zbytky potravin, nalijte do něj studenou vodu a přiveďte ji k varu. Než pak budete nádobí mýt, nechte vodu zchladnout. K dokonalému vyčištění můžete použít kvalitní čisticí prostředek. Používat na leštěný povrch drátěnky, ocelové kartáče či abrazivní čističe se nedoporučuje.
Rukojeti, ucha a knoflíky se mohou časem v důsledku neustálého zahřívání a chladnutí povolit. Pokud k tomu dojde, opatrně je dotáhněte vhodným šroubovákem. Dejte však pozor, abyste nestrhli závit.
•1) Na povrchu pánve se mohly usadit zbytky jídla. To může být příčinou, proč se jídlo v pánvi připaluje. Napusťte pánev vodou, přidejte trochu tekutého čisticího přípravku a roztok nechejte přes noc účinkovat. Poté smíchejte jedlou sodu a vodu tak, aby vytvořily pastu, kterou jemně rozetřete po pánvi neabrazivní houbičkou (nepřilnavou čistící houbičkou). Nepřilnavý povrch nakonec pomocí papírového ubrousku vytřete trochou jedlého oleje.
• Pánev se mohla přehřát, což mělo za následek poškození a vyblednutí barvy nepřilnavé vrstvy. Pokud necháte pánev často přehřívat, povede to k oslabení nepřilnavé vrstvy. Červený Termo-Spot u pánví na smažení funguje jako indikátor teploty, který vám oznámí když pánev dosáhne ideální teploty na vaření. Jakmile bod celý zčervená, ztlumte plamen a udržujte teplotu. Nezahřívejte dále pánev na vysokém plameni, pánev a nepřilnavá vrstva se tak mohou začít přehřívat.
• Pokud pánev čistíte v myčce, po každém použití znovu potřete nepřilnavý vnitřek pánve stolním olejem, aby nepřilnavá vrstva nevyschla a zachovala si nejlepší nepřilnavé vlastnosti.
• Pánev byla použita na příliš silném nebo nevhodném zdroji tepla, což způsobilo, že se zvlnila.
• Nikdy také nelijte studenou vodu do rozpálené pánve ani nenamáčejte horké nádobí do studené vody. Náhlé změny teploty mohou způsobit zkroucení kovu, což může vést ke zvlnění dna.
Při pokládání pánví na plynové plotýnky dávejte pozor, protože počet podpůrných nožek se může lišit a obzvláště u malých pánví bude třeba použít trojnožku, kterou většina výrobců plynových sporáků dodává spolu s plotýnkami. Trojnožku lze případně zakoupit také samostatně.
Nadměrná síla působící na vnější povrch hliníkových hrnců, vyvolaná například jejich pádem nebo nárazem, může způsobit jejich deformaci. (Hrnec / pánev na smažení se nezdeformuje vlivem působení tepla při vaření.)
NE. Nádobí ani pomůcky TEFAL/T-fal s nepřilnavým povrchem neobsahují PFOA. Tuto skutečnost pravidelně ověřují nezávislé laboratoře, které zjišťují nepřítomnost PFOA v dokončených výrobcích. Od roku 2003 nezávislé laboratoře v mnoha zemích (Aromalyse a Ianesco ve Francii, TüvSud v Hongkongu a SGS v Číně) pravidelně provádějí testování. Tyto testy systematicky potvrdily, že výrobky Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem neobsahují PFOA.
Ne. Nepřilnavý povrch musí být aplikován v rámci prvotního výrobního procesu.
Při běžném používání dochází k opotřebení nepřilnavého povrchu jen velmi zřídka. Správným používáním a péčí zajistíte jeho lepší výkonnost po delší dobu. K opotřebení nepřilnavého povrchu dochází zpravidla v důsledku přehřátí, poškrábání a/nebo použití abrazivních čisticích prostředků.
Tefal/T-fal v rámci svého závazku jakosti připravila ekologické informace o vlivu na zdraví a životní prostředí týkající se produktů Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem. Tento závazek zaručuje nepřítomnost PFOA, olova a kadmia v povrchových vrstvách Tefal/T-fal a tím tedy i nezávadnost našich výrobků s nepřilnavým povrchem pro životní prostředí a pro spotřebitele. Tyto ekologické informace vycházejí z analýz pravidelně prováděných nezávislými laboratořemi v mnoha zemích (INERIS ve Francii, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS ve Spojeném království, FABES Labs v Německu, MB Labs v Kanadě, SGS v Číně). Náš závazek najdete na webových stránkách společnosti Tefal/T-fal a na obalech nádobí Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem.
V současné době panuje kolem nepřilnavých povrchů značný rozruch, který částečně souvisí s materiálem PFOA. Nepřilnavý povrch Tefal/T-fal je však vyroben z PTFE, což je zkratka pro materiál polytetrafluoretylen, jehož zdravotní nezávadnost je prokázána evropskými i americkými agenturami pro veřejné zdraví. PFOA a PTFE jsou dva zcela odlišné materiály. Stručně řečeno, nádobí Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem je vyrobeno z PTFE a neobsahuje PFOA. Společnost TEFAL i Groupe SEB zpřístupní výsledky všech pravidelných kontrol dokládajících absenci PFOA. Společnost Tefal/T-fal navíc již přes 20 let dodržuje závazek nepoužívat olovo a kadmium v kompletním sortimentu nádobí, aby zaručila nezávadnost všech svých výrobků.
PFOA je standardní anglická zkratka pro kyselinu perfluoroktanovou. Společnost Tefal/T-fal zaručuje, že dokončené výrobky nebudou obsahovat PFOA, olovo ani kadmium, a potvrzuje, že výrobky Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem nejsou škodlivé pro zdraví spotřebitelů ani životní prostředí.
Nepřilnavý ani smaltový povrch našeho nádobí Tefal/T-fal neobsahuje ani kadmium, ani olovo. Veškeré naše nádobí již přes 20 let navrhujeme a vyrábíme tak, aby neobsahovalo ani olovo, ani kadmium. Tyto ekologické informace najdete na obalech všech našich výrobků Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem.
Nepřilnavý povrch Tefal/T-fal je technická vrstva vyrobená z polymeru s označením PTFE (polytetrafluoretylen). Právě PTFE propůjčuje nádobí nepřilnavé vlastnosti. Evropské a americké agentury (ANSES, EFSA, FDA) pro veřejné zdraví prokázaly, že PTFE je inertní látka, která nezpůsobuje chemické reakce při styku s jídlem, vodou a čisticími prostředky pro domácnost. V případě požití nepředstavuje žádné nebezpečí. Tyto agentury pro veřejné zdraví rovněž potvrdily nezávadnost nádobí s nepřilnavým povrchem z PTFE. PTFE je ze zdravotního hlediska natolik nezávadný, že je mnohdy využíván ve zdravotnictví k povrchové úpravě kardiostimulátorů a miniaturních trubiček nahrazujících tepny. Tento materiál nachází uplatnění také při chirurgických zákrocích, kdy pomáhá pacientům s vážnými onemocněními ledvin. Rovněž některé kloubní náhrady jsou opatřeny povrchovou vrstvou z PTFE.
Existujte jednoduchý způsob, jak zjistíte, zda jsou vaše hrnce či pánve vhodné na indukční sporák. Postačí vám magnet. Když se magnet přichytí na dno, nádobí bude na indukční plotně fungovat.
Je obtížné určit počet roků, jelikož životnost se liší v závislosti na podmínkách a četnosti používání. Životnost prodloužíte tím, že nebudete produkt vystavovat zbytečně vysokým teplotám a nebudete jej zahřívat, aniž by v něm byla voda. Střední až nízký plamen je dostačující. Neuchovávejte uvařené jídlo po dlouhou dobu (jeden den nebo déle).
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.