TEFAL DUETTO+

DUETTO+ Nerezové hrnce 2 v 1 pro snadné a pohodlné vaření!

Se sadou nerezových hrnců Duetto+ strávíte méně času v kuchyni a více času s lidmi, které máte rádi! Tato řada kuchyňského nádobí z kvalitní nerezové oceli je navržena tak, aby vydržela. Sada nerezových hrnců zahrnuje poklici s okrajem pro cezení a vylévacími hubičkami hrnců pro bezproblémové a čisté vylévání. S praktickými prvky, odolnou konstrukcí a skleněnou poklicí pro snadné sledování vaření jsou tyto hrnce dokonalé pro každodenní přípravu lahodných jídel pro celou rodinu!

Referenční číslo:

Dostupné produkty: 19

Duetto+ Nerezové hrnce 2 v 1 pro snadné a pohodlné vaření!

Víceúčelová řada nerezových hrnců Duetto+ vám ušetří čas strávený v kuchyni, takže se budete moci věnovat lidem a věcem, které máte rádi! Tato desetidílná sada nádobí vyrobená z prvotřídní nerezové oceli zajišťuje absolutní odolnost a trvanlivost v čase. Tato řada nerezových kuchyňských hrnců s praktickými vylévacími hubičkami zahrnuje rendlík, hrnec a kastroly na dušení tří různých velikostí. Všechny mají praktickou poklici se širokým okrajem pro cezení a jsou chytře navrženy s velkými otvory na jedné straně k vylévání vody z těstovin a malými otvory na druhé straně pro cezení rýže. Výsledkem je bezproblémové a pohodlné vaření! Na vnitřní straně jsou snadno čitelné hladinové značky zajišťující přesné vaření pro lahodné výsledky. Na vnější straně jsou mimořádně odolná nýtovaná držadla, která zajišťují lepší bezpečnost po dlouhou dobu. S elegantním designem, který je vhodný pro každou kuchyni, usnadňují skleněné poklice sledování průběhu vaření. Sada nerezových hrnců Duetto+, které jsou kompatibilní se všemi druhy plotýnek, Vám poskytne to, co hledáte!

*Povrch TITANIUM FORCE vydrží až dvakrát déle než povrch Tefal POWERGLIDE

Základní prvky
 • Prvotřídní nerezová ocel: Záruka 10 let

  Dokonalé nádobí pro vaření s naprostým klidem díky 10leté záruce, vysoce kvalitní nerezové oceli a výrobním zkušenostem, které zajišťují maximální odolnost, trvanlivost a radost z vaření bez rizika poškození v průběhu času.

 • Chytrá poklice s okrajem na cezení a vylévacími hubičkami.

  Chytře navržený výrobek se speciální poklicí s okrajem na cezení a vylévacími hubičkami pro snadné a bezproblémové vylévání.

 • Nýtované rukojeti

  Utra odolné nýty, robustní stabilní držadla z nerezové oceli pro zlepšenou bezpečnost a dlouhodobou životnost výrobku.

 • Chytré a intuitivní hladinové značky

  Chytré vnitřní hladinové měřicí značky pro přesné a snadné dávkování přísad

 • Skleněná poklice

  Sledujte vaření snadno a pohodlně díky elegantní skleněné poklici.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdroji: pro všechny tepelné zdroje + indukce  

  Kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce (plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními).

 • Tefal: Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Nezávislý panel 2016, prodej dle hodnoty značky, kategorie kuchyňského nádobí

 • Náš závazek: Zdravé vaření, ekologické myšlení.

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – jen jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Panel nezávislých údajů z roku 2016, prodej dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí

 • default

 • default

 • THERMO-SIGNAL™

  HEAT INDICATOR : THERMO-SIGNAL™ changes color when it's time to start cooking for perfect searing

 • Long-lasting non-stick coating

  Conceived to resist daily cooking over and over thanks to its ultra-densifed primary layers, this coating delivers non-stick performance up to 2 times longer than Tefal standard coating

 • default

Recepty
Pokyny & manuál