TEFAL EXTRA

EXTRA Snadné použití každý den

Tefal Extra: dokonalá a snadno použitelná řada na vaření pro dosažení vynikajících výsledků každý den. Řada Tefal Extra byla navržena s cílem usnadnit začátečníkům při vaření dosažení jejich nejvyššího potenciálu pomocí pokročilých funkcí pro získání vynikajících výsledků každý den. Nový systém Thermo-Spot vám umožňuje rozpoznat ideální teplotu pro začátek vaření pro dosažení vysoké přesnosti a úspěšných výsledků již od prvního dne. Nový povrch Powerglide zajišťující déletrvající maximální odolnost povrchu, vysoce komfortní ergonomie a otevřený tvar s okraji přizpůsobenými k nalévání tvoří dokonalou sadu na vaření pro začátečníka.  

Dokonalé výsledky vycházející ze spojení jednoduchého vaření a skvělé chuti.

Tefal Extra, řada na vaření navržená pro přípravu lahodných pokrmů bez námahy, se snadno používá a má celou škálu funkcí, které začátečníkům pomohou dosáhnout dokonalých výsledků při vaření. Nový systém Thermo-Spot je vaší tajnou zbraní pro rozpoznání ideální teploty k zahájení vaření, čímž dosáhnete bezchybných výsledků s naprostou lehkostí. Nový povrch Powerglide, který se snadno čistí, zajišťuje déletrvající hladkost, zatímco ergonomická rukojeť s praktickou opěrkou pro palec umožňuje optimální uchopení a vaření s naprostým pohodlím a lehkostí. K dispozici jsou pokročilé funkce pro optimální výkon při vaření: okraje přizpůsobené k nalévání určené ke snazšímu servírování, 100% bezpečný nepřilnavý povrch uvnitř i zvenčí pro snadné čištění a lehká konstrukce pro větší komfort. Tefal Extra: optimální řešení pro vaření za účelem dosažení vynikajících výsledků každý den.  
Základní prvky
  • Nepřilnavý povrch POWERGLIDE

    Povrch, který vydrží déle. Výrazně zesílený povrch s vrstvami s minerálními částicemi proti poškrábání .  

  • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

    Thermo-Spot® (pouze u pánví) se zbarví do červena, jakmile pánev dosáhne své ideální teploty pro skvělé opečení. Garantuje vynikající texturu, vynikající barvu a vynikající chuť pro pokrmy lahodné a plné chutí každý den.  

  • VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ NEPŘILNAVÝ POVRCH

    Díky nepřilnavému povrchu nanesenému zevnitř i zvenku se nádobí velmi snadno čistí.

  • NALÉVACÍ OKRAJE

    Okraje jsou přizpůsobené k nalévání, pro k snadnější servírování pokrmů

  • NÍZKÁ HMOTNOST

    Snadnější a pohodlnější použití díky nízké hmotnosti nádobí.

  • ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ

    Rukojeť je opatřeno opěrkou pro palec, aby používání bylo co nejpohodlnější.

  • Glass lid 

    with steam vent hole

  • KOMPATIBILNÍ S TEPELNÝMI ZDROJI

    Nádobí Tefal Extra je speciáně navrženo na používání na plynovém sporáku.

  • ZDRAVÉ VAŘENÍ S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ

    Naším cílem je vyrábět trvanlivé výrobky, které budete moci používat velmi dlouho, a naši planetu tím díky recyklovatelným výrobkům s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, olova a kadmia) udržovat zdravou.

  • TEFAL - SVĚTOVÁ JEDNIČKA V KUCHYŇSKÉM NÁDOBÍ*

    Jen Tefal jde tak daleko, aby vám poskytl vynikající výsledky při vaření. To je další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávisle hodnoceného žebříčku, 2016, prodeje dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí.

  • Our commitment: Cooking healthy, thinking eco-friendly.

    We aim to make long-lasting products that you will use for a very long time, while preserving our planet's health, thanks to recyclable products with a safe non-stick coating (no PFOA, no lead, no cadmium).

Recepty
Vlastnosti
Materiál Hliník  
Tepelný zdroj POUZE PLYN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (kromě skleněné poklice)  
Vhodné do myčky ANO  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) JEN PÁNVE, KASTROLY A PÁNVE WOK  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Název vnitřního povrchu POWERGLIDE  

Pokyny & manuál