TEFAL EXTRA

EXTRA Snadné použití každý den

Tefal Extra: dokonalá a snadno použitelná řada na vaření pro dosažení vynikajících výsledků každý den. Řada Tefal Extra byla navržena s cílem usnadnit začátečníkům při vaření dosažení jejich nejvyššího potenciálu pomocí pokročilých funkcí pro získání vynikajících výsledků každý den. Nový systém Thermo-Spot vám umožňuje rozpoznat ideální teplotu pro začátek vaření pro dosažení vysoké přesnosti a úspěšných výsledků již od prvního dne. Nový povrch Powerglide zajišťující déletrvající maximální odolnost povrchu, vysoce komfortní ergonomie a otevřený tvar s okraji přizpůsobenými k nalévání tvoří dokonalou sadu na vaření pro začátečníka.  

Dostupné produkty: 9

Dokonalé výsledky vycházející ze spojení jednoduchého vaření a skvělé chuti.

Tefal Extra, řada na vaření navržená pro přípravu lahodných pokrmů bez námahy, se snadno používá a má celou škálu funkcí, které začátečníkům pomohou dosáhnout dokonalých výsledků při vaření. Nový systém Thermo-Spot je vaší tajnou zbraní pro rozpoznání ideální teploty k zahájení vaření, čímž dosáhnete bezchybných výsledků s naprostou lehkostí. Nový povrch Powerglide, který se snadno čistí, zajišťuje déletrvající hladkost, zatímco ergonomická rukojeť s praktickou opěrkou pro palec umožňuje optimální uchopení a vaření s naprostým pohodlím a lehkostí. K dispozici jsou pokročilé funkce pro optimální výkon při vaření: okraje přizpůsobené k nalévání určené ke snazšímu servírování, 100% bezpečný nepřilnavý povrch uvnitř i zvenčí pro snadné čištění a lehká konstrukce pro větší komfort. Tefal Extra: optimální řešení pro vaření za účelem dosažení vynikajících výsledků každý den.  
Základní prvky
 • Nepřilnavý povrch POWERGLIDE

  Povrch, který vydrží déle. Výrazně zesílený povrch s vrstvami s minerálními částicemi proti poškrábání .  

 • default

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® (pouze u pánví) se zbarví do červena, jakmile pánev dosáhne své ideální teploty pro skvělé opečení. Garantuje vynikající texturu, vynikající barvu a vynikající chuť pro pokrmy lahodné a plné chutí každý den.  

 • VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ NEPŘILNAVÝ POVRCH

  Díky nepřilnavému povrchu nanesenému zevnitř i zvenku se nádobí velmi snadno čistí.

 • NALÉVACÍ OKRAJE

  Okraje jsou přizpůsobené k nalévání, pro k snadnější servírování pokrmů

 • NÍZKÁ HMOTNOST

  Snadnější a pohodlnější použití díky nízké hmotnosti nádobí.

 • ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ

  Rukojeť je opatřeno opěrkou pro palec, aby používání bylo co nejpohodlnější.

 • TEFAL - SVĚTOVÁ JEDNIČKA V KUCHYŇSKÉM NÁDOBÍ*

  Jen Tefal jde tak daleko, aby vám poskytl vynikající výsledky při vaření. To je další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávisle hodnoceného žebříčku, 2016, prodeje dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí.

 • ZDRAVÉ VAŘENÍ S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ

  Naším cílem je vyrábět trvanlivé výrobky, které budete moci používat velmi dlouho, a naši planetu tím díky recyklovatelným výrobkům s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, olova a kadmia) udržovat zdravou.

 • KOMPATIBILNÍ S TEPELNÝMI ZDROJI

  Nádobí Tefal Extra je speciáně navrženo na používání na plynovém sporáku.

 • default

 • Glass lid 

  with steam vent hole

 • Our commitment: Cooking healthy, thinking eco-friendly.

  We aim to make long-lasting products that you will use for a very long time, while preserving our planet's health, thanks to recyclable products with a safe non-stick coating (no PFOA, no lead, no cadmium).

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) JEN PÁNVE, HLUBOKÉ PÁNVE A WOK PÁNVE  
Vhodné do myčky ANO  
Vylévací okraj ANO  
Název vnitřního povrchu POWERGLIDE  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Tepelný zdroj POUZE PLYN  

Pokyny & manuál