TEFAL ELEGANCE

ELEGANCE Výjimečná kvalita za dobrou cenu

Tefal Elegance je řadou kvalitních hrnců a pánví s jednoduchým použitím navrženou pro vaše každodenní vaření. Díky technologii Thermo-Spot®, která indikuje ideální teplotu pro začátek vaření, můžete velice jednoduše dosáhnout perfektního výsledku. Nový, snadno čistitelný povrch Titanium Force se zase postará o dlouhodobou nepřilnavost. Pánev Elegance, navržená pro přípravu bohatých porcí plných chuti, přináší pohodlnou rukojeť pro snadný úchop a její hluboký tvar nabízí dostatek prostoru pro rodinnou porci. Kompatibilní se všemi sporáky (plynovými, elektrickými, sklokeramickými) s výjimkou indukce.

Nepřilnavé nádobí Tefal Elegance: Nepřilnavé nádobí pro snadné a chutné každodenní vaření

Díky řadě nepřilnavých pánví a hrnců Tefal Elegance nyní můžete každý den připravovat výtečné pokrmy. Díky jejich vysoce účinnému povrchu Titanium Force zajišťujícímu větší nepřilnavost nebylo vaření nikdy jednodušší. Tato řada hrnců a pánví, jež jsou kompatibilní se všemi varnými deskami kromě indukce, spojuje pokročilé funkce s hlubokými tvary pro snadnou přípravu vynikajících pokrmů. Naší tajnou zbraní je navíc systém Thermo-Spot, který určuje ideální teplotu začátku vaření a zajišťuje tak snadné dosažení bezvadných výsledků. Extra dlouhá, ergonomická rukojeť pomáhá při snadné a efektivní přípravě bohatých pokrmů. Díky masivnímu tělu zajišťujícímu vysokou účinnost dosahuje řada Elegance perfektní rovnováhy mezi snadným vařením a vysokým výkonem.

*Povrch TITANIUM FORCE vydrží až 2x déle než povrch Tefal POWERGLIDE

Základní prvky
 • NEPŘILNAVÝ POVRCH TITANIUM FORCE: VYDRŽÍ AŽ 2X DÉLE*

  Kvalitní nepřilnavý povrch nabízí velkou odolnost a nepřilnavost díky tvrdé základní vrstvě s titanovými částicemi a holografické vrstvě .

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® se zbarví do červena, jakmile pánev dosáhne své ideální teploty pro skvělé opečení. Garantuje vynikající texturu, vynikající barvu a vynikající chuť pro pokrmy lahodné a plné chutí každý den.      

 • KOMPATIBILNÍ SE ZDROJI OHŘEVU

  Kompatibilní se všemi sporáky (plynovými, elektrickými, sklokeramickými) s výjimkou indukce

   

 • VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ NEPŘILNAVÝ POVRCH

  Díky nepřilnavému povrchu nanesenému zevnitř i zvenku se nádobí velmi snadno čistí.

 • VYROBENO VE FRANCII

  Řada nádobí Tefal Elegance je navržena a vyrobena ve Francii.

 • TEFAL - SVĚTOVÁ JEDNIČKA V KUCHYŇSKÉM NÁDOBÍ*

  Jen Tefal jde tak daleko, aby vám poskytl vynikající výsledky při vaření. To je další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávisle hodnoceného žebříčku, 2016, prodeje dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí.

 • ZDRAVÉ VAŘENÍ S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ

  Naším cílem je vyrábět trvanlivé výrobky, které budete moci používat velmi dlouho, a naši planetu tím díky recyklovatelným výrobkům s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, olova a kadmia) udržovat zdravou.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Vhodné do myčky ANO  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) JEN PÁNVE, HLUBOKÉ PÁNVE A WOK PÁNVE  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM FORCE  

Pokyny & manuál