TEFAL DAILY CHEF

DAILY CHEF Nádobí s odolným a nepřilnavým povrchem pro každodenní vaření

Čas strávený v kuchyni je nyní ještě snadnější, než kdy předtím! S nádobím Daily Chef od značky Tefal si užijete bezstarostné vaření a čištění každý den díky vynikající odolnosti. Jeho mimořádně trvanlivý nepřilnavý povrch na vnitřní i vnější straně a také řada praktických funkcí a inovativní technologie promění vaření na radost, kterou mělo vždy být.

Dostupné produkty: 6

Nádobí Tefal Daily Chef: Odolnost pro každodenní vaření

S nádobím Daily Chef se můžete rozloučit se zdlouhavým čištěním, zaschlým jídlem a těžkým nádobím na vaření, se kterým se těžko manipuluje. Tato nová odolná řada hrnců a pánví od značky Tefal byla navržena tak, aby usnadňovala vaření — a to i při nejintenzivnějším používání. Nepřilnavý povrch vydrží až dvakrát déle v porovnání se standardním povrchem Tefal Titanium, takže bude vaření i úklid hračkou, aby váš čas v kuchyni byl příjemně strávený. Objevte vaření bez tuku a zdravé pokrmy plné chuti díky dokonalé pánvi pro lahodné restované pokrmy, výjimečné dušené a dokonalé opékané recepty. Jeho lehká konstrukce umožňuje zvláště praktickou manipulaci, zatímco jeho ergonomická rukojeť zajišťuje optimální úchop. K dalším funkcím patří některé z nejnovějších inovací značky Tefal, jako je dno Thermo-Fusion™ zajišťující rychlé a rovnoměrné vaření, a technologie Thermo-Signal™, která indikuje ideální teplotu pro dokonalé smažení. S Daily Chef je vaření každodenní radostí!  
Základní prvky
 • Zvláště odolný nepřilnavý povrch TITANIUM

  Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch, který vydrží až dvakrát déle než standardní povrch, je zvláště trvanlivý a odolný díky speciálně posílené struktuře a ochrannému povrchu s obsahem titanu.

 • 100% bezpečný nepřilnavý povrch

  0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*
  * Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • THERMO-FUSION™: Pokročilá indukční technologie

  Díky dnu s Thermo-Fusion™  Tefal zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla v pánvi pro pokrmy připravené k dokonalosti.

 • Skleněná poklice

  Sledujte vaření snadno a pohodlně díky elegantní skleněné poklici.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdroji: Všechny tepelné zdroje + indukce  

  Kompatibilní se všemi typy sporáků, včetně indukce (plynový, elektrický, keramický, indukční), pro všestranné použití.

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal, světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj : Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

Recepty
Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné do myčky Možno mýt v myčce  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM 2X  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Expert cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Removable handle No  
Pokyny & manuál