TEFAL DAILY CHEF

DAILY CHEF Nádobí s odolným a nepřilnavým povrchem pro každodenní vaření

Čas strávený v kuchyni je nyní ještě snadnější, než kdy předtím! S nádobím Daily Chef od značky Tefal si užijete bezstarostné vaření a čištění každý den díky vynikající odolnosti. Jeho mimořádně trvanlivý nepřilnavý povrch na vnitřní i vnější straně a také řada praktických funkcí a inovativní technologie promění vaření na radost, kterou mělo vždy být.

Dostupné produkty: 6

Nádobí Tefal Daily Chef: Odolnost pro každodenní vaření

S nádobím Daily Chef se můžete rozloučit se zdlouhavým čištěním, zaschlým jídlem a těžkým nádobím na vaření, se kterým se těžko manipuluje. Tato nová odolná řada hrnců a pánví od značky Tefal byla navržena tak, aby usnadňovala vaření — a to i při nejintenzivnějším používání. Nepřilnavý povrch vydrží až dvakrát déle v porovnání se standardním povrchem Tefal Titanium, takže bude vaření i úklid hračkou, aby váš čas v kuchyni byl příjemně strávený. Objevte vaření bez tuku a zdravé pokrmy plné chuti díky dokonalé pánvi pro lahodné restované pokrmy, výjimečné dušené a dokonalé opékané recepty. Jeho lehká konstrukce umožňuje zvláště praktickou manipulaci, zatímco jeho ergonomická rukojeť zajišťuje optimální úchop. K dalším funkcím patří některé z nejnovějších inovací značky Tefal, jako je dno Thermo-Fusion™ zajišťující rychlé a rovnoměrné vaření, a technologie Thermo-Signal™, která indikuje ideální teplotu pro dokonalé smažení. S Daily Chef je vaření každodenní radostí!  
Základní prvky
 • Zvláště odolný nepřilnavý povrch TITANIUM

  Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch, který vydrží až dvakrát déle než standardní povrch, je zvláště trvanlivý a odolný díky speciálně posílené struktuře a ochrannému povrchu s obsahem titanu.

 • 100% bezpečný nepřilnavý povrch

  0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*
  * Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • THERMO-FUSION™: Pokročilá indukční technologie

  Díky dnu s Thermo-Fusion™  Tefal zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla v pánvi pro pokrmy připravené k dokonalosti.

 • Skleněná poklice

  Sledujte vaření snadno a pohodlně díky elegantní skleněné poklici.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdroji: Všechny tepelné zdroje + indukce  

  Kompatibilní se všemi typy sporáků, včetně indukce (plynový, elektrický, keramický, indukční), pro všestranné použití.

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal, světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj : Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Vhodné do myčky Možno mýt v myčce  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Typ dna ADVANCED INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Pokyny & manuál