TEFAL G6 INGENIO ECO RESIST ON

G6 INGENIO ECO RESIST ON Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

Hledáte způsob, jak zjednodušit vaše vaření? Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Ingenio: Zjednodušte své vaření!

Intenzivní vaření si žádá pánev na která ustojí extrémní podmínky. Pánev Ingenio Eco Resist On má zcela nový povrch TITANIUM ANTI-SCRATCH s vynikající nepřilnavostí a odolností, která zvládne i kovové náčiní, což povýší vaše vaření na novou úroveň.

Dostupné produkty: 4
 • 11dílná sada Ingenio Eco Resist On
  11dílná sada Ingenio Eco Resist On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 4dílná sada Ingenio Eco Resist On
  4dílná sada Ingenio Eco Resist On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

 • 2dílná sada Ingenio Eco Resist On
  2dílná sada Ingenio Eco Resist On

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 3dílná sada Ingenio Eco Resist On
  3dílná sada Ingenio Eco Resist On

  Chytré nádobí Ingenio, zjednodušte své vaření!

** Podle interních testů.

*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.

**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Nepřilnavý povrch s titanem

  Vysoce kvalitní povrch značky Tefal s obsahem titanu se vyznačuje vynikající nepřilnavostí a zajišťuje snadné mytí a vaření, které zachová živiny a chuť surovin.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile rendlík dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Pokročilá indukce 

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení rendlíku po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

   

 • Snadné čištění

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran , pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Naprostá kompatibilita

  Plně kompatibilní se všemi typy plotýnek pro úplnou flexibilitu: plynovými, elektrickými, sklokeramickými a indukčními.

 • Doba k vychladnutí

  Ekologicky šetrné: Nechte své nádobí na vaření vychladnout při pokojové teplotě, než je uložíte do chladničky, abyste snížili množství energie potřebné k uchování nízké teploty v chladničce.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav:
  3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg
  a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobé
  použití.

Pokyny & manuál