TEFAL FLAVOUR

FLAVOUR Dejte vyniknout chuti

S řadou Flavour od značky Tefal získáte elegantní nádobí na vaření, které zajistí, aby každý pokrm chutnal co nejlépe! Toto nádobí je vyrobeno z litého hliníku a má nepřilnavý povrch. Zajišťuje dokonale rozptýlení tepla pro rovnoměrně připravené výsledky, které povyšují chuť na novou úroveň!

Dostupné produkty: 7

Nádobí Tefal Flavour: Dejte vyniknout chuti

Dejte vyniknout chuti v každém receptu s elegantním nádobím na vaření z litého hliníku, které vypadá stejně dobře, jako chutná vaše jídlo! Nádobí Tefal Flavour má úchvatnou konstrukci z litého hliníku s vysoce efektivním nepřilnavým povrchem, který je příslibem šťavnatých a lahodných výsledků při každém vaření! Toto nádobí s nepřilnavým povrchem je vybaveno exkluzivním indikátorem Tefal Thermo-Signal™, který vám dá vědět, až dosáhne ideální teploty pro začátek smažení, takže můžete vařit s jistotou. Je kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce a má mnoho praktických funkcí, od praktických nálevek a pomocného držáku po stojící poklici, která uchová povrchy kuchyně čisté. S řadou Flavour povyšuje značka Tefal chuť na novou úroveň lahodnosti!
Základní prvky
 • Dejte vyniknout chuti

  S nádobím Flavour z litého hliníku dáte vyniknout chuti vašich oblíbených receptů spolu s veškerou vaší kulinářskou kreativitou, pro šťavnaté a lahodné výsledky, které chutnají stejně dobře, jak dobře vypadá vaše nádobí na vaření! 

 • Nepřilnavý povrch Titanium Pro

  Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch, který vydrží až dvakrát déle* je zvláště trvanlivý a odolný díky speciálně posílené struktuře a ochrannému povrchu s obsahem titanu.

  *V porovnání se standardem značky Tefal Titanium.

 • 100% bezpečnost

  0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*

  *Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Thermo-Signal™

  Technologie Thermo-Signal™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • Chytré nálevky

  Speciálně navrženo s integrovanými nálevkami pro praktické a dokonale přesné servírování.

 • Chytré držáky

  Praktické držadlo pro dynamické a kreativní vaření.

 • Stojící poklice

  Uchová povrchy kuchyně čisté díky důmyslné stojící poklici.

 • Plně indukční technologie

  Užijte si perfektní rozptýlení tepla a rovnoměrně uvařené pokrmy den za dnem, a to díky díky silnému dnu navrženému pro odolnost proti nárazům, které zabraňuje deformaci v průběhu času.

 • Naprostá kompatibilita

  Kompatibilní se všemi typy sporáků, včetně indukce (plynový, elektrický, keramický, indukční), pro všestranné použití.

 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!

  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Recepty
Vlastnosti
Materiál Litý hliník  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Vhodné do myčky ANO  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) Yes  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Pokyny & manuál