TEFAL MASTERSEAL TO&GO N1071810

MASTERSEAL TO&GO N1071810 Inovativní stohovatelná příborová sada pro dokonalá jídla na cestách

Díky kombinaci vysoce kvalitní nerezové oceli a inovativního kompaktního designu je příborová sada Tefal MASTER SEAL TO GO skvělým pomocníkem pro všechny pokrmy na cestách. Tato příborová sada z nerezové oceli v praktickém stohovatelném formátu byla vyrobena tak, aby co nejdéle vydržela. Doplňuje ji kompaktní cestovní pouzdro pro maximální pohodlí a odolnost.      

Referenční číslo: N1071810

Kompaktní stohovatelná příborová sada Tefal MASTER SEAL TO GO

Příborová sada Tefal MASTER SEAL TO GO nabízí odolnost a pohodlí, navíc v kombinaci s inovativním stohovatelným designem, který je ideální pro jídla na cestách. Tato pohodlná stohovatelná sada obsahující vidličku, nůž i lžíci je ideální na pikniky, jednodenní výlety, jídla v práci a další příležitosti. Kompaktní formát byl navržen tak, aby co nejvíce šetřil místo: dokonale stohovatelný příbor se vejde do praktického ochranného pouzdra a zůstane tak čistý před jídlem a zároveň nezašpiní vaši tašku či piknikový koš po něm. Příborová sada MASTER SEAL TO GO byla vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli pro extrémní odolnost a snadné čištění a navržena tak, aby co nejdéle vydržela. Nabízí výkon, na který se můžete spolehnout každý den.
Základní prvky
 • Vysoce kvalitní nerezová ocel

  Tato příborová sada z nerezové oceli byla vyrobena tak, aby co nejdéle vydržela, s kvalitou bez kompromisů a v kompaktním designu.

 • default

  Pohodlný stohovatelný formát

  Díky pohodlnému stohovatelnému designu, který se skvěle hodí do práce, na piknik, na cesty i jinam, je tato příborová sada ideální pro jídla na cestách.

 • Žádný nepořádek díky praktickému pouzdru

  Vidlička, nůž i lžíce ideálně zapadnou do ochranného pouzdra, které udržuje příbor čistý před použitím a po použití zamezí nepořádku ve vaší tašce nebo piknikovém koši.

 • Německý design

  Koncipováno a navrženo při dodržení nejvyšších standardů kvality, na základě inovativních vizí a ve vynikajícím zpracování s nezaměnitelným německým rukopisem.

Vlastnosti
Other features
Body Material plast-PP  
Body Color Zelená  
Body Surface Finish OPAQUE - HIGH GLOSS  
Materiál poklice plast-PP  
Lid Color Zelená  
Bottom Standard  
Vhodné do myčky    
Vodotěsný irelevantní  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.