MASTERSEAL GLASS

MASTERSEAL GLASS Skleněná dóza Tefal MasterSeal Glass, nádoba 4 v 1 pro vaření, servírování, uložení i přepravu jídel!

Skleněná dóza MasterSeal Glass nádoba 4 v 1, která vám pomůže ve všech krocích vašeho vaření.  Skleněná dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní připravovat, servírovat, uchovávat a přepravovat potraviny bez starostí. Konečně budete moci používat jednu nádobu pro všechny druhy použití díky této špičkové kombinaci s vynikajícím těsněním! 

Snadná příprava, vkusné servírování, snadné uchovávání a bezpečné přepravování

Skleněná dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní připravovat, servírovat, uchovávat a přepravovat potraviny bez starostí. Konečně budete moci používat jednu nádobu pro všechny druhy použití díky této špičkové kombinaci s vynikajícím těsněním! 

MASTERSEAL Glass Fresh Box will allow you to prepare, serve, store and transport without any trouble. You will finally be able to use one food container for all the usages thanks to the high class combines with superior freshness-seal ! 

Základní prvky
 • Snadná příprava, vkusné servírování, snadné uchovávání a bezpečné přepravování

  Skleněná dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní připravovat, servírovat, uchovávat a přepravovat potraviny bez starostí. Konečně budete moci používat jednu nádobu pro všechny druhy použití díky této špičkové kombinaci s vynikajícím těsněním! 

 • OPTIMÁLNÍ PRO PŘÍPRAVU

  Dóza je vyrobena ze 100% borosilikátového skla, které je odolné při použití v troubě, mimořádně odolné vůči vysokým teplotám. Zajištěna je optimální ochrana proti změně barvy a proti pachům. Navíc lze dózu použít i v mikrovlnné troubě.

 • BEZPEČNÉ PŘEPRAVOVÁNÍ

  Tefal Masterseal je 100% těsnící díky technologii těsnění. Vyšší tlak těsnění zajišťuje optimální ochranu. Dózu lze použít v mikrovlnné troubě, takže ohřev připraveného pokrmu může proběhnout přímo v přepravní dóze. Ideální na cesty.

 • HYGIENA

  Těsnění typu Freshness seal zajišťuje, že jsou těsnění a poklice pevně spojeny. Bez mezer, zcela bez bakterií díky vloženému těsnění.  

 • ZÁRUKA  

  Vyrobeno v Německu, záruka 30 let. První výrobce s certifikátem pro uchovávání dětské stravy. Vysoká kvalita skla: borosilikátové sklo může lépe odolat náhlým změnám teploty a lze jej použít v prostředí s vysokou teplotou, jako jsou trouby.        

 • 100 % NEZÁVADNÉ      

  Použití certifikovaného způsobu výroby, bez BPA  

 • LZE MÝT V MYČCE  

  Pro vaše pohodlí je dózu možno mýt v myčce.

 • FREEZER SAFE  

Pokyny & manuál