TEFAL BLACK STONE

BLACK STONE Přirozeně odolná  

Nádobí Tefal Black Stone nabízí to nejlepší ze dvou světů - je kombinací vynikajícího výkonu při vaření a extrémní odolnosti. Řada nádobí Black Stone je inspirována přírodou a používá mimořádně odolný nepřilnavý povrch Mineralia+, s přírodními minerály pro působivou nepřilnavost a nízkotučné vaření s výkonem, který má dlouhodobou výdrž. Objevte pánev na smažení, která poskytuje kvalitu na úrovni restaurace každý den, a to od neodolatelného sole meunière po dokonale připravený steak.

Dostupné produkty: 5

Zvláště odolné nádobí Tefal Black Stone

vaření při vysoké teplotě, abrazivní čištění... Opravdové vaření vyžaduje opravdové nádobí na vaření, které odolá dlouhodobé zátěži. Společnost Tefal pevně věří na účinnost minerálů, a proto jsme investovali veškerou naši odbornost do zdokonalení nepřilnavého povrchu Mineralia+ pro naše nádobí Black Stone s dlouhou životností. Toto výjimečné nádobí obsahuje zvláště tvrdé minerály a má jedinečnou konstrukci, aby odolala i tomu nejintenzivnějšímu vaření, jako jsou smažené krevety, smažené cuketové květy a třešnička na dortu: výběrové kousky masa, které se vždy povedou - jsou šťavnaté a měkké uvnitř a ideálně křupavé navenek. Součástí jsou také exkluzivní vlastní technologie Tefal pro odolné nádobí na vaření, které je vyrobeno pro dlouhou životnost: Thermo-Signal™ umožňuje dokonalé smažení, takže můžete vařit s jistotou, a pokročilá indukční technologie Thermo-Fusion™ + zajistí rovnoměrně připravené jídlo. Ve společnosti Tefal vyrábíme produkty pro domácí vaření s tou největší péčí, a to už 60 let. Od samého počátku nás žene neustálá touha inovovat a vytvářet bezpečné a vysoce výkonné produkty s nekompromisními standardy kvality. Současně chceme také respektovat životní prostředí a omezovat množství odpadu. Naše produkty jsou zaručeně bez PFOA, kadmia a olova a jsou vyráběny s využitím naší francouzské odbornosti a řemeslné dovednosti.
Základní prvky
 • Nepřilnavý povrch Mineralia+ 

  Nepřilnavý povrch Mineralia+ od značky Tefal je obohacený o přírodní minerály a má osvědčenou nepřilnavou funkci pro snadné a zdravé vaření den za dnem.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku ke zdravému vaření s nekompromisními standardy bezpečnosti žádné naše pánve neobsahují PFOA, olovo ani kadmium - pro bezstarostné vaření. (Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • Ideální pro mnoho různých receptů

  Ideální tvar pro křehkého lososa, restovanou zeleninu a mnoho dalších lahodných receptů.

 • THERMO-FUSION™+: Špičková indukční technologie

  Díky extra velké ploše v kombinaci se silným dnem zaručuje Thermo-Fusion™+ rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi pro rovnoměrně uvařený pokrm.

 • Všechny typy sporáků + indukce

  Kompatibilní se všemi typy sporáků, včetně indukce (plynový, elektrický, keramický, indukční), pro všestranné použití.

 • Nepřilnavý vnitřní a vnější povrch

  Snadné čištění a praktické vaření. Navrženo k uspokojení vašich každodenních potřeb.

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno ve Francii s využitím špičkové řemeslné dovednosti a odbornosti

 • Tefal: Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj : Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Recepty
Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Vhodné do myčky ANO  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu NEPŘILNAVÝ POVRCH POSÍLENÝ MINERÁLY  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) Yes  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Typ dna SUPERIOR INDUCTION TECHNOLOGY  
Vylévací okraj JEN HRNCE  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Pokyny & manuál