Kryt proti stříkání Tefal L9939822

Ref: L9939822

Produkt již není k dispozici

  • Díky řadě Ingenio a její 100% bezpečné odnímatelné rukojeti můžete pouhým cvaknutím přepínat mezi jednotlivými pánvemi. Vařte mezi varnou plochou a pečicí troubou, podávejte přímo na stůl a uchovávejtepokrmy v chladničce. Ve vaší kuchyňské lince pak oceníte vynikající stohovatelnost a prostorovou nenáročnost.  (viz seznam kompatibilních produktů níže)

Tato položka je kompatibilní s výrobky v počtu 68.

Zkontrolovat kompatibilitu

Služby a záruky

  • 2-letá záruka v ceně
  • Zákaznický servis k dispozici

Podívejte se, co se to vaří!

Z varné desky do trouby, na stůl, do chladničky nebo myčky nádobí, Ingenio je chytrou odpovědí na všestranné kuchyňské nádobí. Tato nerezová poklička se skvěle hodí k hrncům, vysokým pánvím a pánvím Wok Ingenio. Díky důmyslným sklápěcím rukojetím šetří prostor, stohovatelný tvar zajišťuje snadné skladování.

Funkce

Náhradní díly, příslušenství a související služby

Kompatibilní s výrobky

Abychom ověřili, zda je tato položka kompatibilní s vaším zařízením, zadejte do pole pro vyhledávání číslo výrobku nebo se podívejte do tabulky.

*Tato záruka Tefal nemá vliv na případná zákonná práva spotřebitele nebo na práva, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči maloobchodnímu prodejce, u něhož spotřebitel výrobek zakoupil. **Dle interních zkoušek ***Údaje nezávislého panelu z roku 2014, prodeje dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí