TEFAL BODY FAT SCALES

BODY FAT SCALES SLEDUJTE PARAMETRY SVÉHO TĚLA

Sledujte parametry svého těla s osobní váhou Tefal Bodymaster s funkcí měření tělesného tuku. Nemusíte se ani identifikovat, váha Tefal Bodymaster vás pozná automaticky. Tenký design s velkou skleněnou nášlapnou plochou má nosnost až 160 kg. Produkt se vyznačuje velkým a snadno čitelným digitálním LCD displejem s číslicemi o velikosti 33 mm a funkcí automatického zapnutí/vypnutí. Součástí balení jsou také baterie, takže můžete začít, jakmile si produkt přinesete domů.

Osobní váha s funkcí měření tělesného tuku Tefal Bodymaster BM6010V0, 160 kg, LCD displej, skleněná platforma

Osobní váha Tefal Bodymaster je praktická a efektivní. Představuje dokonalou snadno použitelnou osobní váhu s funkcí měření tělesného tuku. Sledovat svoji hmotnost, úbytek tělesného tuku a zůstat ve formě nebylo nikdy tak snadné. Díky technologii měření tělesného tuku lze změřit obsah tělesného tuku v těle a zobrazit vývoj. Osobní váha Tefal Bodymaster s dostatečně velkou skleněnou nášlapnou plochou a číslicemi o rozměru 33 mm pro snadnou čitelnost se vyznačuje maximální nosností 160 kg, funkcí automatického zapnutí při vstoupení na nášlapnou plochu a automatického vypnutí po 10 vteřinách nečinnosti. Díky čtyřem bateriím AAA, které jsou součástí balení osobní váhy Tefal Bodymaster, můžete začít, jakmile si produkt přinesete domů. Tato snadno použitelná koupelnová váha v sobě kombinuje výkonnou technologii a spolehlivou funkčnost.
Základní prvky
 • ANALYZUJTE VÝVOJ MNOŽSTVÍ TĚLESNÉHO TUKU V KG.

  Naše osobní váha využívá analýzu bioelektrické impedance. Vaším tělem probíhá nízký sinusový střídavý proud. Snadno prochází tkáněmi, které obsahují velký podíl vody (štíhlá hmota: svaly, kůže apod.). S větším odporem se ovšem setkává u tkání, které obsahují vody málo (tělesný tuk).  Zjištěný odpor v kombinaci s rovnicemi, které zohledňují váš osobní profil, nám umožňují vypočítat „štíhlou hmotu“.   Hmotnost tělesného tuku se zjistí odečtením „štíhlé hmoty“ od vaší celkové hmotnosti.  

 • SLEDUJTE CELOU RODINU

  Automatické rozpoznání uživatele, paměť až pro 4 osoby.

 • MAXIMÁLNĚ KOMFORTNÍ POUŽITÍ

  Velký displej pro praktické a snadné použití.

 • VYSOKÁ KAPACITA

  Nosnost 160 kg.

 • PRECIZNOST

  Vysoce precizní měření (odchylka 100 g) pro spolehlivé výsledky.

 • CHYTRÉ FUNKCE

  Automatické zapnutí: stačí vstoupit na nášlapnou plochu a osobní váha se sama zapne. Automatické vypnutí: Vypne se po 10 vteřinách nečinnosti.

 • PŘIPRAVENOST K POUŽITÍ

  Díky čtyřem bateriím AAA, které jsou součástí balení, můžete začít váhu okamžitě používat.

 • SPOLEHLIVOST

  Vysoce spolehlivý produkt s dvouletou zárukou.

Vlastnosti
MĚŘENÍ HMOTNOSTI
Měření tukové hmoty v kg    
CHYTRÉ FUNKCE
Citlivá klávesnice    
Paměť 4  
Technické specifikace
Kapacita 160  kg
Přesnost vážení 100  g
Vážicí plocha Tvrzené sklo  
Barva Stříbrná  
Typ baterie AAA  
Baterie jsou součástí balení    

Pokyny & manuál
Časté otázky
Je důležité, abyste se vždy vážili přibližně ve stejnou dobu. Optimální frekvence je jednou týdně.
Tato funkce umožňuje okamžitě zobrazit váhu. Není třeba čekat na zobrazení nuly (0), výpočet váhy proběhne okamžitě.
Většina moderních osobních vah má v místě baterie přepínač. Pokud jej vaše váha nemá, podívejte se do návodu.
Jakmile se naboso postavíte na váhu, přes elektrody je vyslán elektrický proud o velmi malé intenzitě, který projde vaším tělem. Tento proud vchází do těla jednou nohou a vychází druhou. V případě, že narazí na tuk, je jeho průchod ztížen. Tento odpor těla se nazývá bioelektrická impedance a liší se v závislosti na pohlaví, věku a výšce člověka. Umožňuje určit množství tuku v těle.
Použití tohoto zařízení je naprosto bezpečné, jelikož pracuje s velmi slabým proudem (4 x 1,5V baterie).
Abyste mohli být se zařízením plně spokojeni, měření a vážení musí probíhat vždy za stejných podmínek:
To záleží na tom, jaký typ váhy používáte:
Zařízení můžete očistit houbičkou a tekutým čisticím přípravkem. Nepoužívejte drátěnky ani abrazivní práškové přípravky. Zařízení nikdy nenamáčejte do vody.
Vaši osobní váhu uložte ve vodorovné poloze a nic na ni nepokládejte. Pokud ji nebudete delší dobu používat, vyjměte z ní baterie.
Doporučujeme vždy používat nové alkalické baterie (typ LR03). Nikdy nepoužívejte zinko-uhlíkové (typ R03) nebo nabíjecí baterie (typ HR03). Při výměně baterií vždy použijte nové alkalické baterie. To neplatí pro váhy používající knoflíkové baterie CR2032 nebo lithiové baterie.
Tato zpráva se po vložení baterií zobrazuje zcela běžně. Produkt se nachází ve fázi spouštění. Položte jej na rovný povrch a vyčkejte, než zpráva zmizí. Pokud je na displeji zobrazeno „8888“ a vy s váhou pohybujete nebo na ni stoupáte, dojde k opětovnému zahájení fáze spouštění. Spouštění může trvat od 5 do 30 sekund.
V průběhu vážení byla odhalena odchylka a váhy se znovu kalibrují. Sestupte z váhy a vyčkejte, než se na displeji zobrazí „0.0“. Poté pokračujte ve vážení.
Virtuální klávesnice se aktivuje až po dokončení vážení. Dodržujte následující pravidla: - Po dokončení vážení sestupte z váhy - Při klepání na klávesy nechejte váhu na podlaze - Na klávesy klepejte pouze jedním prstem - Na klávesy klepejte pouze prstem (nepoužívejte žádné předměty).
Ano. Diagnostická váha měří hmotnost čisté svalové hmoty těla a odečítá ji od celkové hmotnosti těla. Tím pádem ukáže celkový obsah tuku bez ohledu na to, v které části těla se nachází.
Ano. Hmotnost oblečení se připočítává k hmotnosti tuku.
Proces kalibrace osobní váhy ve výrobě se může u jednotlivých vah mírně lišit. Proto může být výsledek vážení na dvou osobních váhách různý.
Doporučujeme poradit se s lékařem, abyste přesně zjistili, zda lze inteligentní váhu bezpečně používat během těhotenství. Pokud ji budete používat, výpočet hmotnosti tělesného tuku bude nesprávný. Doporučujeme proto, abyste během těhotenství výsledky nezohledňovali.
Pokud máte kardiostimulátor nebo jiný zdravotnický prostředek, inteligentní váhy byste neměli používat. Inteligentní váhy vysílají do vašeho těla slabý elektrický signál, aby bylo možné měřit hmotnost tělesného tuku, který může poškodit nebo ovlivnit kardiostimulátor (nebo jiný zdravotnický prostředek).
Protože je důležitá pro správné fungování těla a její měření umožňuje zjistit příliš nízkou hydrataci.
Zahrnuje vodu, orgány, kosti a svaly v těle a jeho role v denním energetickém výdeji je nezanedbatelná.
Jedná se důležitý ukazatel energetické rezervy, kterou je třeba sledovat.
Jedná se o klíčový ukazatel pro zhodnocení tělesné hmotnosti a pro prevenci možné nadváhy.