TEFAL TURBO PRO ANTI-CALC FV5640E0

TURBO PRO ANTI-CALC FV5640E0 Viditelně výkonnější*

Žehlička TurboPro je vybavena novou patentovanou technologií Tefal Turbo Boost pro vytvoření parního rázu, který pronikne hluboko do látky, aby odstranil i nejodolnější záhyby. Tato napařovací žehlička o příkonu 2600 W nabízí krátkou dobu zahřátí a vysoký výkon pro každodenní rychlé a bezchybné výsledky žehlení.

Nová konstrukce parního rázu pro viditelný rozdíl

S novou patentovanou technologií parního rázu, která zajistí hluboký průnik páry do látky, nabízí řada TurboPro vynikající výsledky žehlení a dlouhodobě vysoký výkon. Nový systém vyvinutý značkou Tefal produkuje mimořádná množství páry a využívá parního rázu Turbo Boost o výkonu 210 g/min. Tato vysoce výkonná napařovací žehlička je vyrobena pro maximální odolnost a opatřena unikátním patentovaným sběračem vodního kamene, který zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry.Variabilní výstup páry 50 g/min. nabízí rychlé a efektivní výsledky a příkon 2600 W zajišťuje rychlé zahřátí. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean poskytuje nejlepší kluznost značky Tefal, zůstává čistá po dlouhou dobu a zaručuje maximální distribuci páry. S řadou zdokonalených funkcí dovršujících celou nabídku vám žehlička TurboPro přináší výjimečný žehlicí výkon.  

*oproti předcházející řadě FV55

Základní prvky
 • Turbo Boost: nová konstrukce parního rázu pro efektivní žehlení

  Turbo Boost je nová patentovaná technologie značky Tefal, která po vytvoření velkého množství páry umožní rychlejší průnik páry hluboko do látky s cílem odstranit i ty nejodolnější záhyby.

 • Parní ráz TurboBoost až 210 g/min. odstraní i ty nejodolnější záhyby.

  Využijte parní ráz Turbo Boost k odstranění odolných záhybů nebo k osvěžení vašich oděvů vertikální párou.

 • Nastavení Eco pro úsporu energie

  Nastavení Eco redukuje spotřebu energie až o 20%.*     *-20 % v porovnání se spotřebou energie na úrovni maximálního výkonu.

 • Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene pro dlouhodobě vysoký výkon páry

  Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal zachycuje částečky vodního kamene, zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry a velmi snadno se čistí.

 • Funkce Anti Drip brání vzniku skvrn na prádle

  Funkce Anti Drip během žehlení brání odkapávání vody a vzniku skvrn na prádle.

 • Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean: číslo 1 v kluznosti od značky Tefal*

  Nová technologie Durilium AirGlide zajišťuje nejlepší kluznost značky Tefal* pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje i optimální distribuci páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu pro delší životnost. * Externí test povrchů, 2016

 • Variabilní výstup páry pro snadné odstraňování záhybů

  Variabilní výstup páry až 50 g/min. poskytuje ideální konstantní množství páry pro účinné odstranění všech záhybů dle typu látky.

 • 2600 W pro rychlé zahřátí

  Vysoký příkon pro rychlé zahřátí a velkou výkonnost.

Vlastnosti
Svislé napařování    
Kropení    
Nastavení páry a teploty Automatická pára  
Technologie žehlicí plochy Durilium AirGlide Autoclean  
Kluznost žehlicí plochy *****  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům *****  
Přesná špička    
Průběžný rozptyl páry Vršek, bok a střed  
Ergonomické zapínání napařování    
Pohodlná rukojeť    
Stabilizační podpěra    
Nádržka Extra velký  
Anti drip systém - proti odkapávání    
Eco režim    
Funkce Anti scale proti usazeninám Integrovaná ochrana proti usazeninám Anti-Scale a její nastavení  
Sběrač usazenin    
Barva Dark grey, turkish and silver  

Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.