DRINK2GO TRITAN

DRINK2GO TRITAN Pitný režim pro celou rodinu - a stylově!

Zajistěte stylově pitný režim celé rodiny díky opakovaně použitelné lahvi na pití Tefal Drink2Go. Díky 100% vodotěsné konstrukci vhodné do myčky a dvoucestnému otevírání šroubovacího uzávěru je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, což vám i vašim blízkým zaručí klid. Ultra-průhledný a zároveň robustní design kombinuje přitažlivost skla s trvanlivostí plastu.

Tefal Drink2Go: Moderní lahev na pití pro zajištění pitného režimu

Dodržování pitného režimu ještě nikdy nebylo tak stylové. Díky lahvi na pití Tefal Drink2Go si může celá rodina stylově vychutnat svůj oblíbený nápoj. Její 100% vodotěsná konstrukce funguje dokonce i se sycenými nápoji a je 100% vhodná do myčky bez rizika poškození dekoru. Tato ekologicky šetrná opakovaně použitelná lahev na pití neobsahuje BPA, čímž je 100% bezpečná pro vás i vaši milovanou rodinu. Intuitivní šroubovací uzávěr s měkkým povrhcem nabízí dvoucestné otevírání s malým otvorem pro pohodlné pití nebo s velkým otvorem pro snadné plnění a čištění. Ultra-průhledný a zároveň robustní design kombinuje přitažlivost skla s trvanlivostí plastu.
Základní prvky
  • 100% TĚSNÍCÍ

    Vychutnejte si absolutní pohodu díky dokonale těsnící konstrukci, která udrží každou kapku vašeho oblíbeného - a dokonce i syceného - nápoje tam, kde má být!

Pokyny & manuál