Večeříme společně s Tefalem

Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

 

V Tefalu jsme se rozhodli jít této výzvě naproti. Vyrábíme kvalitní výrobky a elektrospotřebiče, které jsou neodmyslitelnými domácí pomocníky. S přípravou večeří hravě pomohou.

 

Rychlé recepty pro celou rodinu #vecerimespolecne 

Projekt Večeříme společně připomíná důležitost pravidelných rodinných večeří a jejich kladný dopad na rodinné vazby, zdraví dětí i dospívajících. Nejedná se však o výzvu samoúčelnou. Značka Tefal jako tradiční inovátor nabízí produkty, které každodenní přípravu večeří usnadní. Ať už se jedná o:

 

S šéfkuchařem Ondřejem Slaninou jsme pro vás připravili rychlé a snadné recepty pro celou rodinu.  

Pokud jste na Facebooku, určitě byste se měli stát členy naší Facebook komunity Večeříme společně, kde dáváme prostor všem fanouškům značky Tefal. Ve skupině dáváme prostor k testování produktů, sdílení tipů na rodinnou večeři, inspiraci formou receptů. Členy naší skupiny informujeme jako první o zajímavých slevových nabídkách. 

Chytrý multifunkční hrnec Cook4me+ 

Cook4me+ CY851130 

Chytrý multifunkční hrnec Cook4me+ vás provede každodenní přípravou jídel, rychle a snadno! Cook4me je ideální pro rodinné večeře. 

S chytrým multifunkčním hrncem Cook4me+ si užijete svého osobního asistenta v kuchyni. Krok za krokem vás rychle provede dokonale připravenými jídly. Chcete-li vařit podle konkrétních surovin, jednoduše ji vyberte surovinu na digitální obrazovce, klikněte a Cook4me+ ji pro vás uvaří. Tento elektrický hrnec Cook4me+ má 150 doporučených receptů na slané a sladké recepty a provede vás krok za krokem přípravou lahodných jídel až pro 6 osob. 

V hrnci najdete celkem 150 českých a zahraničních receptů. 120 z nich zvládnet uvařit pod 15 min. 

Podívejte se na video

 
 

 

Chytrý elektrický gril OptiGrill Elite 

OptiGrill Elite GC750D30

Chytrý elektrický gril OptiGrill vás okouzlí perfektním výsledkem grilování.

S tímto domácím grilem grilujte jako profesionál. Potěšíte své blízké, ať už mají rádi připravované maso  na jakýkoliv způsob. Od krvavého - po dobrě propečené. Díky patentované chytré technologii: automaticky nastaví ideální parametry pro přípravu surovin podle tloušťky. Dosáhnete tak dokonalých výsledků grilování. 

Objevte bezproblémový zážitek s chytrým elektrickým domácím grilem.  

Podívejte se na video

 
 

 

Vysokorychlostní vakuový stolní mixér a polévkovar

High Speed Vacuum Ultrablend Boost BL985A31

Vysokorychlostní vakuový stolní mixér a polévkovar vám připraví ve skleněné nádobě vynikající polévku do 30 minut, nejjemnější svíčkovou omáčku či bramborou kaši. V plastové nádobě připraví mixer určené pro studené pokrmy. Uvařte si ve stolním mixéru Tefal lahodná jídla a připravte nejjemnější studené nápoje díky dvěma specifickým nádobám.

 

5 receptů pro vakuový vysokorychlostní mixér Ultrablend Boost:

Brokolicová krémová polévka

Houbová omáčka

Houbová polévka se zakysanou smetanou

 
 

Podívejte se na video

 
 

Chytré nádobí Ingenio

Řady nádobí Ingenio

Ingenio - AUTHENTIC, EXPERTISE, CHEF'S DELIGHT, PERFORMANCE, ELEGANCE, ESSENTIAL. Díky nádobí Ingenio a jeho jednoduše odnímatelné rukojeti můžete střídat nádoby jediným cvaknutím. Vařit na plotně, přesunout do trouby, servírovat přímo na stůl a zbytky jídla uchovávat v lednici. Chytré nádobí Ingenio šetří místo ve vaší kuchyni. Nádobí můžete ukládat na sebe, aniž by se poškrábalo. Díky nepřilnavému povrchu TITANIUM FORCE vydrží nádobí až dvakrát déle. Patentované bezpečnostní a odnímatelné držadlo unese až 10 kg a má desetiletou záruku.

4 recepty s chytrým nádobím Ingenio

Bramborové placky

Rybí filety


 

Podívejte se na video

 
 

 

Zdravá horkovzdušná fritéza

ActiFry Genius XL 2v1 YV970815

Zdravá fritéza ActiFry Genius XL 2v1 vnese do vaší kuchyně převratnou změnu. Jediná horkovzdušná fritéza, která díky 2 odděleným varným zónám dokáže připravit 2 vynikající pokrmy najednou. 

Unikátní technologie ActiFry umožňuje připravit v míse výborné křupavé hranolky a na tácu současně připravovat šťavnaté steaky nebo jemné filety z lososa.

Recepty pro ActiFry Genius XL 2v1 YV970815

Podívejte se na video

 
 

 

Ruční sekáček 

5 Second Chopper K1320404

Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu domácích pokrmů! S ručním sekáčkem 5 SECOND CHOPPER Tefal je příprava zdravých domácích pokrmů zase o něco jednodušší!

Vysoce odolné nerezové nože si poradí se všemi druhy surovin a díky bezpečnostnímu víčku můžete být při práci zcela v klidu. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat velikost surovin: čím vícekrát zatáhnete, tím jemněji nasekáte suroviny.  

Je to Sekáč do každé rodiny.

5 receptů pro Ruční sekáček

Guacamole recept

Cheesecake recept

Recept na rajčatovou omáčku

Recept na salát s quinoa 

Recept na salát Coleslaw  

 

Podívejte se na video