Večeříme společně

Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

 

V Tefalu jsme se rozhodli jít této výzvě naproti. Vyrábíme spoustu kvalitních výrobků a elektrospotřebičů, které jsou neodmyslitelnými domácí pomocníky. S přípravou večeří hravě pomohou.

 

Rychlé recepty pro celou rodinu #vecerimespolecne 

Projekt Večeříme společně připomíná důležitost pravidelných rodinných večeří a jejich kladný dopad na rodinné vazby, zdraví dětí i dospívajících. Nejedná se však o výzvu samoúčelnou. Značka Tefal jako tradiční inovátor nabízí produkty, které každodenní přípravu večeří usnadní. Ať už se jedná o vysokorychlostní mixér Ultrablend Cook, kontaktní elektrický Optigrillinteligentní nádobí Ingenio, ruční sekáček 5 second chopper, nebo moderní a bezpečnostně vylepšený tlakový hrnec Clipso

 

S kulinářským časopisem Apetit a šéfkuchařem Ondřejem Slaninou jsme pro vás níže připravili 20 rychlých a snadných receptů pro celou rodinu. 

 

Vysokorychlostní mixér 

Ultrablend Cook (BL962)

Lahodné krémové polévky, smoothie, pyré, omáčky, kompoty, mandlové mléko, ledová tříšť, nebo mléčné koktejly. S vysokorychlostním mixérem je příprava všech těchto pokrmů hračka – zvolíte jeden z 8 předvolených automatických programů a čekáte, až stroj zavolá ke stolu. Po společné večeři dolejete trošku vody a zmáčknete funkci automatické čištění. Rychlost 45000 otáček za minutu (460 km/h) má za následek 15x jemnější konzistenci.

 

5 receptů pro vysokorychlostní mixér Ultrablend Cook:

Brokolicová krémová polévka

Houbová omáčka

Houbová polévka se zakysanou smetanou

 
 

Podívejte se na video

 
 

Elektrický gril

Optigrill+ XL (GC722)

S elektrickým kontaktním grilem můžete grilovat po celý rok. Díky senzorům změří tloušťku masa, takže vybraný hovězí steak, nebo grilovaná ryba budou vždy přesně podle vašich představ. Displej mění barvu, zobrazuje fázi přípravy a upozorňuje zvukovým signálem na přesný stav grilování. Povrch grilu je vyroben z nepřilnavého povrchu, snadno se čistí (klidně i v myčce, protože desky jsou vyjímatelné).

4 recepty pro elektrický gril

Portobello plněné zeleninou a sýrem

Kuřecí supreme s bylinkovým máslem a grilovaným chřestem

Steak z vysokého roštěnce v červené curry pastě 

Burgery z hovězího mletého masa

 

Podívejte se na video

Ruční sekáček 

5 Second Chopper (K1320404)

Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu domácích pokrmů! S ručním sekáčkem 5 SECOND CHOPPER Tefal je příprava zdravých domácích pokrmů zase o něco jednodušší!

Vysoce odolné nerezové nože si poradí se všemi druhy surovin a díky bezpečnostnímu víčku můžete být při práci zcela v klidu. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat velikost surovin: čím vícekrát zatáhnete, tím jemněji nasekáte suroviny.  

Je to Sekáč do každé rodiny.

5 receptů pro Ruční sekáček

Guacamole recept

Cheesecake recept

Recept na rajčatovou omáčku

Recept na salát s quinoa 

Recept na salát Coleslaw  

 

Podívejte se na video

 
 

 

Chytré nádobí Ingenio

Řady nádobí Ingenio

Ingenio - AUTHENTIC, EXPERTISE, CHEF'S DELIGHT, PERFORMANCE, ELEGANCE, ESSENTIAL. Díky nádobí Ingenio a jeho jednoduše odnímatelné rukojeti můžete střídat nádoby jediným cvaknutím. Vařit na plotně, přesunout do trouby, servírovat přímo na stůl a zbytky jídla uchovávat v lednici. Chytré nádobí Ingenio šetří místo ve vaší kuchyni. Nádobí můžete ukládat na sebe, aniž by se poškrábalo. Díky nepřilnavému povrchu TITANIUM FORCE vydrží nádobí až dvakrát déle. Patentované bezpečnostní a odnímatelné držadlo unese až 10 kg a má desetiletou záruku.

 

4 recepty s chytrým nádobím Ingenio

Bramborové placky

Rybí filety

Nadýchané sýrové palačinky

Sladko-kyselé červené zelí

 

Podívejte se na video

Tlakový hrnec 

ClipsoMinut'® 

Tlakový hrnec ClipsoMinut'®  je rychlé a snadné řešení s dokonalými výsledky. Od masa, ryby, zeleninu až po dezerty. Tlakový hrnec ClipsoMinut'®  zvládne vše až dvakrát rychleji. Je vyroben z nerezové oceli a přesto je o 30 % lehčí než konvenční tlakový hrnec. Snadno se otevírá a zavírá jednou rukou. Tlakový hrnec vás po dosažení správné teploty a na konci vaření sám upozorní, abyste již nemuseli odhadovat dobu přípravy. Objem je dostatečně velký pro rodinu, lehký praktický design. Má bezpečnostní pětistupňový systém pro vaření pod tlakem. Zvládá pomalé vaření. Zachová až o 80 % vitamínů více. 

5 receptů pro tlakový hrnec

Segedínský guláš podle Ondřeje Slaniny

Kuře na paprice podle Ondřeje Slaniny

 
 

 

Podívejte se na video