Večeříme společně

Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

 

V Tefalu jsme se rozhodli jít této výzvě naproti. Vyrábíme spoustu kvalitních výrobků a elektrospotřebičů, které jsou neodmyslitelnými domácí pomocníky. S přípravou večeří hravě pomohou.

 

Rychlé recepty pro celou rodinu #vecerimespolecne 

Projekt Večeříme společně připomíná důležitost pravidelných rodinných večeří a jejich kladný dopad na rodinné vazby, zdraví dětí i dospívajících. Nejedná se však o výzvu samoúčelnou. Značka Tefal jako tradiční inovátor nabízí produkty, které každodenní přípravu večeří usnadní. Ať už se jedná o vysokorychlostní mixér Ultrablend Cook, kontaktní elektrický Optigrill, tradiční, ovšem významně moderní a vylepšený tlakový hrnec Clipso, nebo inteligentní nádobí Ingenio.

 

S kulinářským časopisem Apetit a šéfkuchařem Ondřejem Slaninou jsme pro vás níže připravili 20 rychlých a snadných receptů pro celou rodinu. 

 

Vysokorychlostní mixér 

Ultrablend Cook (BL962)

Lahodné krémové polévky, smoothie, pyré, omáčky, kompoty, mandlové mléko, ledová tříšť, nebo mléčné koktejly. S vysokorychlostním mixérem je příprava všech těchto pokrmů hračka – zvolíte jeden z 8 předvolených automatických programů a čekáte, až stroj zavolá ke stolu. Po společné večeři dolejete trošku vody a zmáčknete funkci automatické čištění. Rychlost 45000 otáček za minutu (460 km/h) má za následek 15x jemnější konzistenci.

 

5 receptů pro vysokorychlostní mixér Ultrablend Cook:

Brokolicová krémová polévka

Houbová omáčka

Houbová polévka se zakysanou smetanou

 

 

Podívejte se na video

 
 

Elektrický gril

Optigrill+ XL (GC722)

S elektrickým kontaktním grilem můžete grilovat po celý rok. Díky senzorům změří tloušťku masa, takže vybraný hovězí steak, nebo grilovaná ryba budou vždy přesně podle vašich představ. Displej mění barvu, zobrazuje fázi přípravy a upozorňuje zvukovým signálem na přesný stav grilování. Povrch grilu je vyroben z nepřilnavého povrchu, snadno se čistí (klidně i v myčce, protože desky jsou vyjímatelné).

5 receptů pro elektrický gril

Portobello plněné zeleninou a sýrem

Kuřecí supreme s bylinkovým máslem a grilovaným chřestem

Steak z vysokého roštěnce v červené curry pastě 

Burgery z hovězího mletého masa

 

Podívejte se na video