TEFAL MASTERSEAL GLASS K3010812 0,7 L

MASTERSEAL GLASS K3010812 0,7 L Skleněná dóza Tefal MasterSeal Glass, nádoba 4 v 1 pro vaření, servírování, uložení i přepravu jídel!

Skleněná dóza na potraviny MasterSeal Glass nádoba 4 v 1, která vám pomůže ve všech krocích vašeho vaření.  Skleněná dóza na potraviny Tefal MasterSeal Glass vám umožní připravovat, servírovat, uchovávat a přepravovat potraviny bez starostí. Konečně budete moci používat jednu nádobu pro všechny druhy použití, díky špičkové kombinaci s vynikajícím těsněním! 

Snadná příprava, vkusné servírování, snadné uchovávání a bezpečné přepravování.

Skleněná dóza na potraviny Tefal MasterSeal Glass vám umožní připravovat, servírovat, uchovávat a přepravovat potraviny bez starostí. Konečně budete moci používat jednu nádobu pro všechny druhy použití, díky špičkové kombinaci dózy na potraviny s vynikajícím těsněním!
Základní prvky
 • Snadná příprava, vkusné servírování, snadné uchovávání a bezpečné přepravování

  Skleněná dóza Tefal MasterSeal Glass vám umožní připravovat, servírovat, uchovávat a přepravovat potraviny bez starostí. Konečně budete moci používat jednu nádobu pro všechny druhy použití díky této špičkové kombinaci s vynikajícím těsněním! 

 • OPTIMÁLNÍ PRO PŘÍPRAVU

  Dóza je vyrobena ze 100% borosilikátového skla, které je odolné při použití v troubě, mimořádně odolné vůči vysokým teplotám. Zajištěna je optimální ochrana proti změně barvy a proti pachům. Navíc lze dózu použít i v mikrovlnné troubě.

 • BEZPEČNÉ PŘEPRAVOVÁNÍ

  Tefal Masterseal je 100% těsnící díky technologii těsnění. Vyšší tlak těsnění zajišťuje optimální ochranu. Dózu lze použít v mikrovlnné troubě, takže ohřev připraveného pokrmu může proběhnout přímo v přepravní dóze. Ideální na cesty.

 • HYGIENA

  Těsnění typu Freshness seal zajišťuje, že jsou těsnění a poklice pevně spojeny. Bez mezer, zcela bez bakterií díky vloženému těsnění.  

 • ZÁRUKA  

  Vyrobeno v Německu, záruka 30 let. První výrobce s certifikátem pro uchovávání dětské stravy. Vysoká kvalita skla: borosilikátové sklo může lépe odolat náhlým změnám teploty a lze jej použít v prostředí s vysokou teplotou, jako jsou trouby.        

 • 100 % NEZÁVADNÉ      

  Použití certifikovaného způsobu výroby, bez BPA  

 • LZE MÝT V MYČCE  

  Pro vaše pohodlí je dózu možno mýt v myčce.

Vlastnosti
Materiál poklice PLASTIC-POLYPROP. (PP) / THERMOPL. ELAST. (TPE)  
Zachování chladu irelevantní  
Zachování tepla irelevantní  
Vodotěsný irelevantní  
Vhodné do mikrovlnné trouby    
Vhodné do myčky    
Počet samostatných částí 2  

Pokyny & manuál