Innovation-Bandeau-934x198_CZ.jpg

INOVACE JE NÁM VLASTNÍ

Jsme přesvědčeni, že inovace je klíčem k úspěchu.

My všichni ve společnosti Tefal využíváme své znalosti v oblastech technologie, ergonomie, využívání produktů a zvyků zákazníků, abychom lépe zhodnotili vaše požadavky v nových řešeních, produktech a službách a zlepšili váš každodenní život.

Uvědomujeme si, že nabídnout inovace, které změní vaše zvyky k lepšímu, můžeme jedině tehdy, pokud vám budeme naslouchat.

Co znamenají „inovace“ Tefal?

Náš tým pro výzkum a vývoj neustále sleduje nejmodernější technologie a nejnovější očekávání zákazníků.

Na své cestě za inovacemi prozkoumáváme nové oblasti ležící daleko za hranicemi běžného sortimentu základních domácích spotřebičů. Postupujeme kupředu: radíme se s univerzitami a s jejich výzkumnými pracovišti zaměřenými na konkrétní oblasti, například na procesy, k nimž dochází při vaření, nebo také s mistrem šéfkuchařem Jamiem Oliverem, se kterým jsme velice úzce spolupracovali na vytvoření špičkových spotřebičů a nádobí na vaření, se kterými dokáže pracovat každý.

Prozkoumejte náš speciální portál a podívejte se na příklady některých hlavních inovací sem !

ActiFry

Inovace pro vaše zdraví

Myšlenka vyrábět si domácí hranolky s velmi malým množstvím oleje se zrodila již dávno. Nám se podařilo podívat se na ni i z jiného úhlu díky výzkumu ve spolupráci s francouzskými univerzitami zaměřenému na proces vaření. Tyto nové znalosti nám umožnily přesně pochopit roli, kterou hraje při vaření olej, jakož i přesné parametry nutné k dosažení křupavé vnější strany a měkkého vnitřku.

Jakmile jsme tento proces rozvinuli a ovládli, potřebovali jsme jej přetvořit v domácí spotřebič. Po nejméně pěti generacích prototypů a řadě organoleptických zkoušek jsme dospěli k požadované kvalitě a výsledkům.

Tak se zrodil ActiFry. A nyní počítáme s vámi, že budete v této kulinářské cestě pokračovat.

 

Podívejte se na video

 
 

Freemove

Naprostá svoboda pohybu – vyzkoušejte bezdrátovou žehličku!

Hbitá žehlička Freemove je zcela bez kabelů. Žehlička je napájena štíhlou základnou, kterou můžete namontovat k žehlicímu prknu a připojit do zásuvky.

Soustavné dobíjení: na rozdíl od klasické žehličky tuto žehličku při odstavení nepostavíte na kraj prkna, ale položíte do základny. Během této chvilky se nabije na další žehlení.

Ergonomická základna: Základna je uzpůsobena přirozenému vodorovnému pohybu žehlící osoby. Díky kopuli pohlcující rázy půjde žehlení jako po másle.

Podívejte se na video

Thermo-Spot®

Odhalte tajemství perfektního vaření s funkcí Thermo-Spot®!

Věděli jste, že správné předehřátí pánve je klíčem k perfektním výsledkům při vaření? Stejně, jako je třeba před pečením předehřát troubu, musíte předehřát i pánev, chcete-li se těšit s těch nejlepších výsledků.

 

Thermo-spot® je indikátor teploty, který vám pomůže spolehlivě připravit lahodná jídla pro vaše nejbližší.

Jak to funguje? Jednoduše! Přímo ve dnu pánve se nachází indikátor, který se rozsvítí červeně, jakmile pánev dosáhne ideální teploty pro vaření.
Před zahřátím je vzor Thermo-Spot® zřetelně viditelný. Jakmile se pánev začne zahřívat, barva motivu se začne měnit. Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, vzor Thermo-Spot® se změní na souvislý červený kruh, který značí, že pánev má jednotnou ideální teplotu pro přípravu jídla.
Thermo-Spot® najdete u většiny pánví, sauté pánví a elektrických zařízení Tefal , jako například produktů pro společné vaření (Plancha či gril apod.).

Užijte si skvělé vaření od začátku až do konce!

Podívejte se na video

Smart Technology

Tefal představuje Smart Technology™ – pro potěšení z žehlení a vždy skvělé výsledky. Díky tomuto novému zařízení lze elektronicky regulovat teplotu generátoru a množství páry jediným klepnutím, takže můžete nastavit ideální kombinaci teploty a množství páry, která vám usnadní a urychlí žehlení.

Už žádné kompromisy ve výkonu! Nyní je žehlení i bez jakéhokoli nastavování bezpečné a snadné.

Dokonalá kombinace jediným klepnutím


Použití této technologie je opravdu snadné. Přitom nabízí optimální kombinace teploty a množství páry (přednastavené programy) jediným klepnutím.
Řada intuitivních a inovativních produktů

Společnost Tefal nabízí různé generátory, které splní vaše požadavky. Tato zařízení poskytují perfektní kombinaci snadného ovládání a automatické kontroly. Ať už jste odborníkem či nikoli, s produkty Tefal bude výsledek vašeho žehlení vždy perfektní!

Může se hodit

3 kroky k perfektnímu žehlení:
 

  • Když látku navlhčíte a změkčíte, žehlení půjde snáze
  • Horká žehlicí plocha vysuší a uhladí vlákna.
  • Oblečení neskládejte hned po žehlení, zabráníte tak skladům!!

Jste připraveni na novou dimenzi žehlení?

Dopřejte si chytrou technologii našichparních generátorů.

Podívejte se na video