TEFAL STEELFORCE HB883D38

STEELFORCE HB883D38 Až dvakrát odolnější ostří*

S ručním mixérem Tefal Steelforce si pokaždé užijete konzistentní mixování bez námahy. Čepele s titanovým povrchem poskytují dlouhodobý výkon, protože vydrží ostré až dvakrát déle než tradiční čepele z nerezové oceli. Za okamžik připravíte nejrůznější pokrmy díky výkonnému 1000W motoru a přípravu budete mít pod naprostou kontrolou díky 20 rychlostem, které lze nastavovat bez vypnutí mixéru pomocí intuitivního a snadno použitelného voliče. Neklouzavá rukojeť poskytuje komfortní používání. Jednotlivé díly lze snadno mýt v myčce. Vše doplňuje odměrka o objemu 800 ml, sekáček s nádobou o objemu 800 ml pro snadné sekání nejrůznějších ingrediencí, a nástavec na šlehání.

Ruční mixér Steelforce: Odolné ostří

Radujte se pokaždé z dlouhodobého ostří a mixování bez námahy díky ručnímu mixéru Tefal Steelforce! Jeho čepele s titanovým povrchem poskytují dlouhodobý výkon, protože vydrží ostré až dvakrát déle než tradiční čepele z nerezové oceli. Díky tomu budou vaše výsledky vždy perfektní. Připravujte rychle a snadno různé pokrmy s pomocí vysoce výkonného 1000W motoru, který zajišťuje naprostou kontrolu díky 20 rychlostem, které lze nastavovat bez vypnutí mixéru intuitivním a snadno použitelným voličem. Neklouzavá rukojeť poskytuje optimálně komfortní používání. Jednotlivé díly lze snadno mýt v myčce. Vše doplňuje odměrka o objemu 800 ml a sekáček s nádobou o objemu 800 ml pro snadné šlehání a sekání nejrůznějších ingrediencí.

*Ve srovnání s tradičními čepelemi z nerezové oceli

Základní prvky
 • Čepele s titanovým povrchem

  Ostří čepelí vydrží až dvakrát déle*, což zajišťuje dlouhodobý výkon, konzistentní výsledky a pokaždé mixování bez námahy.

 • Vysoký výkon

  1000W motor pro mixování bez námahy a maximální výkon

 • 20 rychlostí + funkce turbo

  Regulujte rychlost bez nutnosti mixér vypínat, pomocí intuitivního podsvíceného voliče.

 • Ergonomická měkká rukojeť

  Pro lepší ovládání i s mokrýma rukama

 • Odměrná nádoba o objemu 800 ml (celková kapacita)

 • Nádoba na sekání o objemu 800 ml (celková kapacita)

 • Šlehací metla

Vlastnosti
Příkon 1000  W
Pulzní funkce    
Technologie ActivFlow    
Funkce Turbo    
Nastavení rychlosti 20  
Materiál nástavce Nerezová ocel  
Odnímatelný nástavec    
Nádoba    
Objem kádinky (ml) 800  ml
Sekáčky    
Objem sekáčku 500  ml
Metla    
Snadné ovládání    
Vhodné do myčky    
Recepty jsou součástí balení    
Barva Nerezová ocel a černá  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li předejít stříkání, zastrčte rameno mixéru napůl do zpracovávaných surovin a stiskněte tlačítko Start. Na konci přípravy vždy zařízení zastavte, než vytáhnete rameno mixéru nahoru.
Rameno mixéru nepoužívejte v pánvi či hrnci na plotně nebo ke krájení skořápkových plodů (mandle, lískové ořechy apod.), syrového masa* nebo kostek ledu*. Rovněž ho nezapínejte v prázdné nádobě.
První rychlost je praktická na začátku mixování, protože je pomalá a nezpůsobuje stříkání. V závislosti na způsobu přípravy postupně zvyšujte rychlost.
Ne. Zařízení před výměnou příslušenství vždy odpojte ze zásuvky.
Všechny části a příslušenství vašeho mixéru můžete mýt v myčce, s výjimkou jednotky motoru a pohonu, které můžete otřít vlhkou houbičkou.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.