TEFAL Easy Soup

Easy Soup Příprava polévek nebyla nikdy jednodušší!
Užitečný pomocník do každé kuchyně – šetří čas i peníze, za zlomek času vykouzlí teplou či studenou polévku, přesnídávku, lahodné smoothie či dezert. Jediný přístroj, který pokrm uvaří, rozmixuje a udrží teplý po 40 minut.

Domácí polévka snadno a rychle!

Ušetřete čas v kuchyni! Použijte Easy Soup pro rozmixování a uvaření ingrediencí a vytvoření skvělé domácí polévky či přesnídávky.

Stačí 2× stisknout

Obsah nádoby 1,2 i přiložené recepty jsou navržené pro 4 osoby - stačí jen zvolit program, potvrdit a za pár minut má celá rodina skvělou polévku či desert. A nemusíte ani nic hlídat- Easy Soup dá o dokončení vědět zvukovým signálem.

Žádné spálené prsty, žádné ohřívání

Povrch nádoby Easy Soup je tepelně izolovaný, manipulace s ní je tak bezpečná a nehrozí vám popálení. Je také vybavena ergonomickým držadlem, se kterým je přenášení a nalévání naprosto snadné. Funkce udržování teploty zajistí stálou teplotu po dobu 40 minut od ukončení vaření.

Konec mytí nádobí

Pro snadné čištění je Easy Soup vybaven programem Easy Cleaning - stačí nalít vodu, stisknout tlačítko a nádoba se sama dokonale propláchne.
Základní prvky
Vlastnosti
Příkon 1000  W
Nastavení rychlosti 1  
Automatické programy    
Počet funkcí 5  
Materiál nádoby Leštěná nerezová ocel  
Počet receptů 30  
Barva Bílá / stříbrná  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Pro čištění mísy:
- Otevřete zařízení a naplňte nádobu 1,2 l studené vody z kohoutku (až do úrovně MAX). Nepřidávejte do nádoby prostředek na mytí nádobí.
- Umístěte víko zpět a zapněte jej.
- Stiskněte tlačítko P4 snadné čištění, poté stiskněte tlačítko Start.
- Bude zahájen proces čištění – uslyšíte motor po dobu 15 sekund a poté se zastaví na 15 sekund a poté se opět spustí. Tyto cykly budou probíhat po dobu zhruba 3 minut.
- Když uslyšíte pípnutí oznamující, že program skončil, vytáhněte zástrčku ze zařízení a odejměte víko.
- Vylijte vodu a propláchněte vnitřek nádoby.
• Zařízení nesmíte ponořit do vody. Nedávejte motorovou jednotku nebo nádobu pod tekoucí vodu.
• Pokud je to nezbytné, jakmile zařízení vychladlo, omyjte čepel pod kohoutkem a dokončete čištění vnitřku nádoby a motorové jednotky pomocí mokrého hadříku.
• Pokud jsou na vnitřní straně nádoby stále skvrny, nechte ji odmočit na několik hodin v teplé mýdlové vodě a poté odstraňte zbytky plastovou drátěnkou.
• Vypláchněte mísu.
POZNÁMKA: zařízení není určeno pro mytí v myčce.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.