TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB505

MASTERCHEF GOURMET QB505 Vynikající pomocník pro každodenní pečení bez námahy! A nejen to – navíc mixuje, strouhá, mele maso a odšťavňuje ovoce.

Pro nevšední požitek z pečení!

Pro nevšední požitek z pečení!


Masterchef Gourmet Vám vždy usnadní pečení: připraví cukroví, čokoládovou pěnu, koláče i náročný pšenično-žitný chléb. Má 900W výkonný motor, planetární pohyb pevných celokovových hnětacích a šlehacích nástroj. S Masterchef Gourmet připravíte lahodné delikatesy!

Díky patentované Flex Whish šlehací metličce ušleháte bílek dokonce již z jednoho vejce. Šlehá, hnete, mixuje. V nerezové 4,6l velké nádobě, se 3 odolnými kovovými nástroji pro přípravu těsta a šlehání, připravíte až 1,8 kg těsta na koláče. Výkonný motor, celokovová mísa, odolný a pevný hnětací hák si lehce poradí až s 0,8kg těžkého chlebového těsta nebo těsta na pizzu.
Širší využiti v kuchyni Vám poskytuje mixér, krouhač a masomlýnek v různých hrubostech, odšťavňovač – které jsou součástí balení, a další dodatečné příslušenství (pasta box, sekáček atd.)

 

Outstanding daily cake making!

Základní prvky
 • Už z jednoho bílku ušlehá pevný a nadýchaný sníh. Vždy a spolehlivě.

  Patentovaná metlička Flex Whisk šlehá ve třech směrech. Vždy dosáhne na dno šlehací mísy, a tak během chvíle vyšlehává všechny ingredience. Výsledek je vždy lehký a vzdušný.

 • Připravíte ovocné smoothie, rozmixujete těsto na palačinky, připravíte krémové polévky a mnohem více…

  1,5 l velká mixovací nádoba s odměrnou stupnicí a dávkovací víčko na ingredience během mixování naplní všechny vaše potřeby!

 • Vychutnejte si ovoce a zeleninu právě nakrouhanou nebo nastrouhanou

  This slicer/shredder includes 4 removable stainless steel cones for fine and coarse shredding, slicing and potato shredding. Clean up is easy thanks to direct service into the bowl.

 • The meat mincer includes 2 stainless steel grids for different types of preparation (medium and coarse mincing). Its blade is self-sharpening for optimum results.

 • Vychutnejte si rok plný vitamínů. Připravte si jablečný, pomerančový, mrkvový nebo tomatový džus. Ideální pro Váš každodenní příjem vitamínů. daily vitamin intake!

  Nerezový filtr odstředí šťávu z ovoce i zeleniny. Čistit se může snadno i v myčce.

 • Velmi kvalitní pracovní nástroje

  Hnětení, mixování, šlehání každý den s odolnými , pevnými celokovovými nástavci: pevný šlehací hák na těžká těsta, výkonný hnětač na litá těsta a patentovaná Flex Whisk metlička pro dokonalý sníh již z 1 bílku.

 • 4,6 l velká nerezová nádoba

  Nerezová nádoba má obrovskou kapacitu 4,6l. Vyšlehá 10 bílků, vyhněte těsto na 40 mini dortíků (cupcakes) a 3 velké pizzy.

 • Vždy lehký a vzdušný sníh!

  Patentovaný technologie šlehání Flex Whisk ušlehá velmi rychle dokonalý sníh již z jednoho bílku.

 • Planetární pohyb po dokonalé šlehání a hnětení

  Planetární pohyb protichůdný pohyb šlehané pěny nebo hněteného těsta. Dochází tak k rychlému, hladkému a stejnoměrnému zapracování.

   

 • Hledáte inspiraci? Vychutnejte si 25 receptů.

  V kuchařské knize najdete 25 sofistikovaných receptů na lahodné deserty.

Vlastnosti
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Materiál nádoby Broušená nerezová ocel  
Mixér Ano  
Materiál mixovací nádoby Plast  
Struhadlo/kráječ    
Šlehač Ano  
Hák na těsto Ano  
Metla Metla Flex Whisk  
Mlýnek na maso    
Odšťavňovač    
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    
Uložení kabelu    
Kuchařka    
Záruka 1 ROK  

Časté otázky
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.