TEFAL PLUS VT256

PLUS VT256 Uchovejte potraviny déle čerstvé!

Zajistěte s vakuovačkou Vacupack Plus několika snadnými kroky čerstvost potravin. Její automatický proces Vacuum & Seal je jednoduchý a umožňuje vám dokonale přizpůsobit velikost vakuovacího sáčku: vytáhněte balicí fólii na požadovanou velikost, odřízněte ji vestavěným nožem, poté zatavte jednu stranu pomocí vakuovačky Vacupack Plus. Sáček naplňte a vložte otevřenou stranu sáčku do vakuovačky Vacupack Plus. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Funkce „Moist or Dry“ automaticky přizpůsobí rychlost odsávání zvolenému typu potravin. Funkce „Seal“ a „Pulse Vacuum“ zajišťují naprostou regulaci pro manuální nastavení vakua a tavení. Všechny skvělé funkce navíc doplňuje perfektní provedení z nerezové oceli do moderní kuchyně a prostorově nenáročný design s úložným prostorem na napájecí kabel v zadní části. Součástí vakuovačky jsou dvě role fólie o různých velikostech (22 cm x 3 m a 28 cm x 3 m).

Udržujte potraviny déle čerstvé s vakuovačkou Vacupack Plus

S vakuovačkou Vacupack Plus budou díky na míru šitým sáčkům vaše potraviny déle čerstvé. Stačí čtyři jednoduché kroky: Vytáhněte balicí fólii na požadovanou velikost, odřízněte ji vestavěným nožem, poté zatavte jednu stranu pomocí vakuovačky Vacupack Plus. Sáček naplňte a vložte otevřenou stranu sáčku do tavicího prostoru vakuovačky. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Díky dvěma rolím balicí fólie ve dvou velikostech můžete začít ihned! Funkce „Moist or Dry“ automaticky přizpůsobí rychlost odsávání zvolenému typu potravin. Funkce „Seal“ a „Pulse Vacuum“ zajišťují naprostou regulaci pro manuální nastavení vakua a tavení. Všechny skvělé funkce navíc doplňuje perfektní provedení z nerezové oceli do moderní kuchyně a prostorově nenáročný design s úložným prostorem na napájecí kabel v zadní části.
Základní prvky
 • Automatická funkce „Vacuum & Seal“

  Čtyři jednoduché kroky, jak používat systém Vacupack Plus: vytáhněte balicí fólii na požadovanou velikost, odřízněte ji vestavěným nožem, poté zatavte jednu stranu pomocí vakuovačky Vacupack Plus. Sáček naplňte a vložte otevřenou stranu sáčku do vakuovačky Vacupack Plus. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit!  

 • Snadné použití

  Pomocí role balicí fólie a vestavěného nože snadno upravíte velikost sáčku.

 • Včetně 2 rolí fólie  

  Začněte hned díky dvěma rolím fólie o různých velikostech: 1 ks o rozměrech 22 cm x 3 m a 1 ks 28 cm x 3 m.

 • Snadné skladování

  Úložný prostor na napájecí kabel v zadní části a možnost vertikální polohy na kuchyňské lince pro úsporu prostoru.

 • Funkce „Moist or Dry“

  Automaticky přizpůsobí rychlost odsávání vzduchu zvolenému typu potravin.

 •  Funkce „Seal“ a „Pulse Vacuum“

  Manuální odsávání vzduchu a zatavení dle potřeby.

 • Moderní vzhled

  Provedení z nerezové oceli se skvěle hodí do vaší moderní kuchyně.

Vlastnosti
Příkon 130  W
Barva Nerez a černá  
Automatic "Vacuum & Seal"    
Funkce pouze těsnění    
Funkce vlhké nebo suché    
Pulse vacuum funkce    
Funkce zastavení    
Uložení    
Nůž / řezačka    
Kontrolní panel Sensitive  
Canister Function Optional  
Bag size compatible 30  cm
Délka těsnění 31  cm
Šířka těsnění 1  cm
Příslušenství 2 rolky součástí balení: 1 ks 22 cm x 3 m a 1 ks 28 cm x 3 m  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Skupina SEB v rámci svého závazku jakosti připravila ekologické informace o vlivu na zdraví a životní prostředí týkající se produktů Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem. Tento závazek zaručuje nepřítomnost PFOA, olova a kadmia v povrchových vrstvách Tefal/T-fal a tím tedy i nezávadnost našich výrobků s nepřilnavým povrchem pro životní prostředí a pro spotřebitele. Tyto ekologické informace vycházejí z analýz pravidelně prováděných nezávislými laboratořemi v mnoha zemích (INERIS ve Francii, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS ve Spojeném království, FABES Labs v Německu, MB Labs v Kanadě, SGS v Číně) (odkaz na webové stránky laboratoří). Náš závazek najdete na webových stránkách společnosti Tefal/T-fal a na obalech nádobí Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem.