TEFAL ELEKTRICKÝ GRIL 3v1 AROMATI-Q BG916834

ELEKTRICKÝ GRIL 3v1 AROMATI-Q BG916834 Objevte znovu pravou chuť grilování!

Objevte znovu pravou chuť grilování! Řada Gril Aromati-Q 3 v 1 nabízí dvě funkce grilování i jedinečnou funkci aromatizace přírodním dřevem. Grilujte, opékejte a pečte se skutečnou chutí grilovaného pokrmu. Vychutnejte si precizní grilování a jeho lahodné výsledky díky velké pečicí ploše, šestistupňovému termostatu a teploměru ve víku a jeho příkonu 2300 W.

Elektrický gril Tefal Aromati-Q 3 v 1: vynikající aroma a skvělé výsledky grilování

Gril Aromati-Q 3 v1, ideální i pro ty nejnáročnější spotřebitele, nabízí autentické aroma grilování na 100% elektrickém grilu! Díky stojanu v dokonale vyhovující výšce se rychle stane Vaší oblíbenou grilovací pomůckou! Princip je jednoduchý: naplňte aromatizační kazetu dřevěnými štěpky a vychutnejte si lahodně aromatizované maso v pohodlí své zahrady, terasy nebo balkonu. Použijte jen samotný rošt, nebo připojte i víko k odrazu žáru pro funkci pečení a upečte si i třeba celé kuře! Díky velké pečicí ploše a vysoké výkonnosti potěšte svou rodinu a přátele při posezení nad chutným jídlem, od předkrmů až po dezerty. Gril má propracovaný design pro snadné použití a čištění. Nabízí nastavitelný šestistupňový termostat, kontrolu teploty a předehřátí pomocí teploměru ve víku. Jeho vyjímatelné díly lze mýt snadno v myčce. Celou nabídku završuje držák víka, který zároveň slouží jako pomůcka k uvolnění rukou při vaření a i jako ochrana proti větru.
Základní prvky
 • Tři režimy přípravy pokrmů

  Tři režimy přípravy pokrmů pro grilování, aromatizaci nebo pečení jakýchkoli potravin

 • Autentická aromatizace přírodním dřevem

  Díky dřevěným štěpkům v aromatizační kazetě.

 • Skvělé výsledky grilování

  2300 W pro dokonale zprudka opečené maso.

 • Ideální pro opékání a pečení

  Připravte si dokonale opečené kuře nebo pečivo díky grilovacímu roštu a víku odrážejícímu žár.

 • Držák víka

  Propracovaný design držáku víka pro snadné použití a ochranu proti větru

 • Nastavitelný šestistupňový termostat

  Nastavitelný šestistupňový termostat a teploměr ve víku pro kontrolu grilovací teploty.

 • Snadné čištění

  Základní těleso grilu a rošty lze snadno mýt v myčce.

Vlastnosti
Odnímatelný elektrický odpor    
Odnímatelný tác na šťávu    
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily Body, juice tray, grid, heat reflector are dishwasher-safe  
Včetně nožiček    
Barva BLACK  
Poloha barbecue Není relevantní  
Víceúčelové víko    
Pilotní světlo    
Nastavitelný termostat    
Recepty jsou součástí balení    

Časté otázky
Vždy nechejte odkapávací tácek naplněný vodou (závisí na modelu). Tím zajistíte, že unikající šťávy a tuky se rozptýlí ve vodě, čímž předejdete kouření a připalování.
Při prvním použití se může objevit trochu kouře. Jedná se o běžný jev a zanedlouho vymizí. Pokud se však stane, že kouř neustává, zkontrolujte, zda jste plotýnku grilu před použitím důkladně vyčistili.
Ne. U tohoto výrobku nesmíte nikdy používat fólii. Tento gril není vhodný k přípravě pokrmů ve fólii.
Voda, kterou přidáváte při přípravě pokrmů, vytvoří chladnou zónu pod grilovacím plátem, do které bude stékat tuk a bude se v ní držet. Díky tomu nedojde k jeho připalování na horkém povrchu a vzniku nepříjemných pachů.
Používejte pouze dřevěné, plastové nebo termoplastové pomůcky. Kovové pomůcky by mohly při kontaktu s grilem poškodit nepřilnavý povrch.
Výrobky lze zcela rozmontovat, aby čištění bylo co nejjednodušší. Mřížku, grilovací plát a zásobník na vodu můžete mýt v myčce. Tělo grilu byste měli po každém použití otřít. Gril nikdy nenamáčejte do vody.
Po použití gril vypněte a odpojte ze zásuvky a předtím, než ho vyčistíte, nechte ho zcela vychladnout. Mřížky, rukojeti a základnu můžete otřít houbičkou namočenou ve vodě se saponátem.
Topnou spirálu nečistěte. Pokud je silně znečištěná, počkejte, až vychladne a pak ji otřete suchým hadříkem.
Pokud se nacházíte na větrném místě, grilovací plát může chladnout a grilování tím pádem bude trvat déle.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.