TEFAL CLASSIC PP1133V0

CLASSIC PP1133V0 Užijte si jednoduchost a pohodlí

Tefal Classic je vysoce kvalitní, praktická, kompaktní elektronická koupelnová váha. Úzký profil umožňuje snadné skladování a pohodlný skleněný povrch s nadčasovým designem se hodí do každé koupelny. Vyniká vysokou odolností a váživostí až do 160 kg.
Speciální druh písma 28 mm s dobrou čitelností i z větší vzdálenosti a automatické vypnutí/zapnutí pouze našlápnutím na platformu činí váhu velmi uživatelsky příjemnou. V balení jsou samozřejmě i baterie a váha je tak připravena okamžitě k použití.

Tefal Classic je vysoce kvalitní, praktická, kompaktní elektronická osobní váha.

  Pohodlná a praktická, Tefal Classic je perfektní elektronická osobní váha. Kontrolování údajů o změně váhy nikdy nebylo snazší díky pohodlnému skleněnému povrchu poskytujícímu dostatek místa pro nohy a snadno čitelnému LCD displeji. Tefal Classic nabízí váživost až do 160 kg, ultratenké snadno skladovatelné provedení a design, který podtrhne krásu vaší koupelny. Našlápnutí na váhu ji automaticky aktivuje a po provedení vážení se sama váha po 10 vteřinách automaticky vypne. Balení obsahuje také lithiovou baterii pro okamžité použití váhy jakmile ji vybalíte z krabice. Tefal Classic spojuje čisté jednoduché linie v dokonalém designu, který se hodí do každé koupelny.  
Základní prvky
 • MAXIMÁLNÍ KOMFORT PŘI POUŽÍVÁNÍ

  Široká skleněná vážící plocha je dostatečně velká i pro rozměrnější chodidla a přehledný LCD displej se speciálně navrženým druhem písma, který se snadno čte i z větší dálky.

 • CHYTRÉ FUNKCE

  Automatic ON: stačí se pouze postavit na váhu a ta se automaticky zapne . Automatic OFF: po 10 sekundách nečinnosti se váha automaticky vypne.

 • SPOLEHLIVÁ

  Vysoce spolehlivý produkt s 2-letou zárukou.

 • PŘILOŽENÁ BATERIE

  Pro okamžité použití je součástí balení baterie - 1 x CR3032 lithium.

 • HYGIENICKÁ

   Komfortní materiál z tvrzeného skla , který lze snadno čistit.

 • MAXIMÁLNÍ NOSNOST

  Tefal Classic se může pochlubit velkou nosností až 160 kg s přesností na 100 g.

 • SLIM DESIGN

  Zajímavý a praktický design s ultra tenkou barevnou platformou ze skla, která se hodí do kterékoliv domácnosti.

Vlastnosti
Objem 160  kg
Přesnost 100  g
Vážicí plošina Tvrzené sklo  
Rozměry ( ...x...x...) 30x30x2.2  cm
Barva Tyrkysová  
Typ baterie CR 2032  
Baterie jsou součástí balení    

Časté otázky
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.