TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE CARE GV9591

PRO EXPRESS ULTIMATE CARE GV9591 Nejvýkonnější parní generátor značky Tefal. Každý den. 

Dopřejte svým oděvům ten nejlepší parní výkon a s vysokotlakým parním generátorem Pro Express Ultimate dosáhněte dokonalých výsledků. Nová technologie vysokotlakého bojleru poskytuje profesionální účinnost, intuitivní ovládací panel vám přináší výkon na dosah ruky a unikátní systém dvojí ochrany před vodním kamenem zachovává skvělý vzhled oděvů a dlouhou životnost spotřebiče.

VYSOKOTLAKÝ PARNÍ GENERÁTOR TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE: PROFESIONÁLNÍ ÚČINNOST A NEPŘEKONATELNÁ PÉČE O ODĚVY

Parní generátor Pro Express Ultimate vám vkládá do ruky profesionální účinnost v pohodlí domova a zajišťuje nepřekonatelné výsledky i při té nejnáročnější péči o oděvy. . Tento vysokotlaký parní generátor se snadným použitím nabízí rychlejší žehlení a špičkovou účinnost díky kombinaci nového vysokotlakého bojleru s kontinuální párou až 160 g/min. Intenzivní parní ráz o výkonu 600 g/min si poradí i s nejvzpurnějšími záhyby. Nový intuitivní ovládací panel Direct Control je pro větší pohodlí umístěn na rukojeti, takže vám šetří čas při přepínání nastavení pro různé druhy látek. Exkluzivní systém dvojí ochrany umožňuje žehlit zcela bez obav – systém Anti Drip chrání oděvy proti skvrnám a ochrana proti vodnímu kameni zajišťuje dlouhodobý výkon. Parní generátor Pro Express Ultimate s řadou vylepšených funkcí nabízí dokonalou účinnost díky síle vysokotlaké páry.
Vlastnosti
Vysokotlaký bojler    
Svislé napařování    
Technologie žehlicí plochy Durilium Airglide Autoclean  
Kluznost žehlicí plochy *****  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům *****  
Přesná špička    
Průběžný rozptyl páry Vršek, bok a střed  
Pohodlná rukojeť    
Stabilizační podpěra    
Nádržka na vodu Odnímatelný  
Kontrolka prázdné nádržky    
Průběžné doplňování    
Anti drip systém - proti odkapávání    
Automatické vypnutí    
Eco režim    
Uložení šňůry Elektrická šňůra a přívodní hadice na páru  
Funkce Anti scale proti usazeninám Systém oplachování  
Sběrač usazenin    
Upozornění na usazeniny    
Barva Bílá a námořnicky modrá  
Ostatní Ochranný kryt (bublina)  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Znamená to, že váš parní generátor je vybaven elektronickou regulací, která zajišťuje dokonalou kombinaci teploty a páry. Budete tak moci bezpečně žehlit všechny žehlitelné látky, aniž byste je museli třídit.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.