TEFAL PRO COMFORT IB5100E0

PRO COMFORT IB5100E0 Mimořádná stabilita pro pohodlné žehlení

Žehlicí prkno Tefal Pro Comfort přináší zážitek vysoce pohodlného žehlení s maximální stabilitou. Žehlicí prkno má velmi stabilní a širokou pracovní desku, nastavitelnou výšku a silnou bavlněnou vrstvu. Navrženo z odolných materiálů s robustní základnou, ošetřeno proti korozi.

VYSOCE POHODLNÉ ŽEHLENÍ S MAXIMÁLNÍ STABILITOU.

Prvotřídní žehlicí prkno nabízí výjimečnou úroveň komfortu. Žehlicí prkno Tefal Pro Comfort vám umožní žehlit s lehkostí, díky zdokonalené stabilitě a robustnímu provedení. Žehlicí prkno má robustní kovové nohy, které jsou navržené tak, aby vydržely působení hmotnosti až 40 kg. Vysoce kvalitní kovová síťka ošetřená proti korozi a další odolné materiály zajišťují zvýšenou trvanlivost žehlicího prkna. Široká pracovní plocha (130 cm x 47 cm) nabízí dostatek prostoru pro žehlení větších oděvů. Žehlicí prkno má široký rozsah nastavitelné výšky (70 cm až 93 cm), aby bylo žehlení ještě pohodlnější. Žehlicí prkno je vybaveno doplňkovými prvky, jako jsou integrovaná kolečka pro snadné přesouvání, velká nerezová přihrádka k přidržení žehličky nebo generátor páry atd. Tefal Pro Comfort je vysoce kvalitní žehlicí prkno zajišťující optimální komfort a stabilitu.

*díky kombinaci Protect systému a sběrače vodního kamene

Základní prvky
 • KOMFORT DÍKY DESIGNU

  Elegantní a robustní design pro pohodlné žehlení

 • Vysoká stabilita

  Široká stabilní pracovní plocha odolá vůči zatížení až 40 kg díky robustním kovovým nohám. Stabilita byla testována a certifikována nezávislou laboratoří, která představuje světovou jedničku (TÜV SÜD Německo).

 • Vysoká kvalita a trvanlivost

  Kovová mřížka ošetřená proti korozi a odolné materiály jsou základem vysoce kvalitního žehlicího prkna s dlouhou životností.

 • Pohodlné žehlení

  Široká pracovní plocha pro rychlé a snadné žehlení (130 cm x 47 cm). Velká nerezová odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor s tepelně odolnými ochrannými proužky, aby nedošlo k poškození žehlicí plochy. Včetně ramínka na šaty k zavěšení oděvů.

 • Efektivní žehlení

  Silný bavlněný potahh usnadňuje žehlení a nabízí dokonalé výsledky žehlení beze stop potisku na prádle.

 • Snadné použití

  Nastavitelná výška (od 70 do 93 cm) se snadným přístupem k jejímu ovládání. Integrovaná kolečka pro snadný přesun. Odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor je vhodná pro praváky i leváky.

 • Záruka 5 let

  Mezinárodní záruka se vztahuje na veškeré výrobní vady (netýká se potahu žehlicího prkna či poškození plynoucího z nesprávného použití).

Pokyny & manuál
Časté otázky
Jedná se o normální jev. Žehlička vytváří velké množství páry a tato pára na žehlicím prkně kondenzuje. Nějaké kapky se proto mohou objevit i pod žehlicí deskou a spadnout na podlahu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.