TEFAL ACCESS STEAM CARE DT9100E0 černý/měděný

ACCESS STEAM CARE DT9100E0 černý/měděný Dokonalý vzhled spočívá v detailech

Ruční napařovač Tefal Access Steam Care zajišťuje mimořádně účinné napařování do posledního detailu a nabízí vylepšený design s extrémním parním výkonem až 30 g/min, vyhřívanou žehlicí deskou z litého hliníku s rychlým zahříváním. Získáte tak vysoce účinné napařování pro každý den. Tento jednoduchý ruční napařovač je vhodný i pro ty nejjemnější látky a dodává se s vertikální opěrnou deskou, která zajišťuje dokonale svěží výsledky žehlení.

Ruční napařovač TEFAL Access Steam Care: prvotřídní napařování

Ruční napařovač Tefal Access Steam Care s mimořádným parním výkonem a vertikální opěrnou deskou je dokonalý pomocník pro rychlé, jednoduché, ale precizní napařování oděvů do posledního detailu. Tento extrémně rychlý ruční napařovač v kombinaci s vertikální opěrnou deskou nabízí praktické, vysoce precizní napařování oděvů, které tak získají svěží vzhled jako po vyžehlení na žehlicím prkně. Tento napařovač oděvů lze s vynikajícími výsledky použít na všechny typy látek. Má tři nastavení páry s nepřetržitým výkonem až 30 g/min, který si poradí i se silnějšími látkami a úpornými záhyby. Vyhřívaná žehlicí deska z litého hliníku poskytuje lepší výsledky než kdy předtím a díky pokročilé technologii si můžete oděvy ihned po napařování obléknout. Ruční napařovač se zahřeje za pouhých 40 sekund, takže je připraven k okamžitému použití. Je navíc vybaven řadou pokročilých funkcí.
Základní prvky
 • Včetně vertikální opory

  Zažijte mimořádně praktické, snadné a vysoce precizní napařování, po kterém jsou oděvy svěží jako po žehlení na žehlicím prkně – a ani ho k tomu nepotřebujete.

 • Mimořádně výkonné napařování

  Na dosah ruky máte nepřetržitý parní výkon až 30 g/min, se kterým zvládnete silné látky a odstraníte i ty nejodolnější záhyby.

 • Obléknu a jdu

  Nová technologie vyhřívané žehlicí plochy umožňuje vysoce kvalitní napařování bez kondenzace páry – oblečení si tak můžete ihned po napařování obléci a jít.

 • Vhodný pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody rychlé a vysoce precizní péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník a všechny látky včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Vždy připraven

  Váš ruční napařovač je připraven vždy, když jej potřebujete. Zahřívání trvá pouhých 40 sekund a světelná kontrolka oznámí, kdy je připraven k rychlému napařování a dokonalé úpravě oděvů.

 • Tři nastavení parního výkonu

  Tři nastavení parního výkonu jsou vhodné pro všechny typy látek, od nejjemnějších po nejsilnější, a zajistí vysoce precizní napařování s dokonalými výsledky.

 • Snadné použití

  Každodenní napařování usnadňuje praktické vybavení: 3metrový kabel, tlačítko se zámkem napařování pro nepřetržitý přísun páry, snadný přístup k vypínači s kontrolkou a odnímatelná nádržka na vodu.

 • 3 druhy praktického příslušenství

  Kartáčový nástavec je určen pro těžší textilie, textilní nástavec se hodí na jemné látky, nerezový háček na dveře umožňuje napařovat oděvy kdekoli a vertikální opora zaručuje perfektní vzhled bez žehlicího prkna.

 • Osvěžení a hygiena

  Intenzivní výkon páry zničí až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach. Pro svěží oblečení a dokonalou hygienu.

Vlastnosti
Příkon 1600  W
Výstup páry až 30  g/min
Parní hlavice Keramika  
Doba zahřívání 40  s
Dezinfekce    
Délka přívodního kabelu 3  m
Nastavení páry 3  
Ovládání páry na rukojeti    
Integrovaná vertikální opora Vertikální žehlicí prkno  
Objem zásobníku na vodu 200  ml
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Doba provozu 9  min
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Velcro  
Funkce na odstranění vodního kamene Systém proplachování  
Příslušenství Kartáčový nástavec, textilní nástavec, nerezový háček  
Hák na dveře    
Barva Černá / kovově měděná  
Pára na vyžádání    
Vyhřívaná žehlicí plocha    
Použití Vertikání  

Pokyny & manuál