TEFAL ULTRAGLISS 4 PROTECT

ULTRAGLISS 4 PROTECT Bezpečná pro všechny druhy látek*. Už žádné připálené oblečení, už žádné složité nastavování teplot.

Žehlení bez obav

Žehlení bez obav

S žehličkou Smart Protect můžete žehlit úplně jednoduše, bez nastavování správné teploty a bez rizika připálení vašeho oblečení. Nejste si jisti, jakou látku vlastně žehlíte? Smart Technology zaručuje absolutní bezpečnost pro všechny žehlitelné typy látek, včetně dalších prvků výbavy pro žehlení bez obav s vynikajícími výsledky žehlení.

Absolutní ochrana, velmi snadné žehlení.

Žehlička Smart Protect vybavená Smart technologií umožňuje díky perfektní kombinaci teploty a páry pro absolutní ochranu oblečení před připálením žehlení zcela bez obav. Tato žehlička se snadným použitím nepotřebuje žádné nastavení a přináší účinné žehlení všech typů žehlitelných látek od silných materiálů po jemné a choulostivé látky. Jednoduchost a bezpečnost se snoubí s vysokým výkonem a vynikajícími výsledky žehlení. Technologie Durilium® zaručuje maximální kluznost a vysokou účinnost žehlicí desky s aktivními otvory ve špičce, po stranách a dokonce i uprostřed žehlicí desky - pro maximální distribuci páry. S funkcí anti-drip se vyhnete vzniku mokrých skvrn na oblečení a chytré bezpečnostní vypínání auto-off znamená extra bezpečnost, pokud necháte žehličku chvíli bez dozoru. Nastavení eco snižuje spotřebu energie až o 20%*, a nejen to – s žehličkou Smart Protect budete mít výborně vyžehleno, a to v absolutní pohodě. * -20% ve srovnání se spotřebou energie při maximálním nastavení páry.

* žehlitelné látky

*žehlitelné látky

* -20% ve srovnání se spotřebou při maximálním nastavení páry

Základní prvky
 • Smart Technology pro žehlení bez obav

  Smart Technology umožňuje perfektní kombinaci teploty a páry pro účinné žehlení všech typů žehlitelných látek.

 • Žehlicí deska Durilium® pro extrémní kluznost

  Všechny žehlicí desky nejsou stejné. Technologie Durilium značky Tefal je používána miliony zákazníků na celém světě. Již více než 30 let je tato žehlicí deska vysoce hodnocena kvůli své maximální kluznosti přinášející rychlé žehlení bez námahy a vysokou odolnost proti poškrábání i při žehlení přes zipy.

 • Maximální distribuce páry pro účinné žehlení

  Aktivní otvory pro výstup páry ve špičce, na bocích a, na rozdíl od mnoha konkurenčních výrobků, i uprostřed žehlicí desky umožňují maximální distribuci páry při žehlení.

 • Příkon 2500W

  Vysoký výkon pro rychlé zahřátí žehličky a účinné žehlení.

 • Stálá pára pro usnadnění žehlení

  Stálý výstup páry až 40 g/min pro snadné odstranění běžných záhybů suchého oblečení.

 • Parní ráz až 150 g/min pro odstranění tvrdošíjných záhybů

  Parní ráz použijte pro odstranění tvrdošíjných záhybů nebo pro osvěžení a dezinfekci prádla vertikální párou.

 • Nastavení Eco pro úsporu energie

  Nastavení Eco snožuje spotřebu energie až o 20%. *

 • Anti-drip pro prádlo beze skvrn

  Funkce anti-drip zabraňuje odkapávání vody a tvorbě skvrn na prádle během žehlení.

 • Chytrá funkce auto-off pro extra bezpečnost

  Pokud náhodou necháte žehličku bez dozoru, žehlička se automaticky vypne. Ve vertikální poloze se vypne po 8 minutách. Pokud zůstane žehlička na boku nebo ve vodorovné poloze, vypne se po 5 minutách.

 • Bezpečná pro všechny typy látek

  Můžete žehlit silné materiály i choulostivé látky od lnu po hedvábí, aniž byste něco připálili.

 • Bez nastavování teploty

  Žehlička je přednastavena na optimální kombinaci teploty a páry, aniž byste se museli bát, jakou teplotu máte podle typu žehlené látky nastavit.

 • Precision tip – přesná špička

  Špička žehličky má zvláštní snížený tvar pro snadnější žehlení obtížně přístupných míst jako jsou oblasti kolem knoflíků nebo límce.

Vlastnosti
Svislé napařování    
Kropení    
Nastavení páry a teploty Bez potřeby nastavování  
Technologie žehlicí plochy Durillium technologie  
Kluznost žehlicí plochy ****  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům *****  
Přesná špička    
Průběžný rozptyl páry Vršek, bok a střed  
Ergonomické zapínání napařování    
Pohodlná rukojeť    
Stabilizační podpěra    
Nádržka Extra velký  
Anti drip systém - proti odkapávání    
Automatické vypnutí    
Eco režim    
Funkce Anti scale proti usazeninám Integrovaná ochrana proti usazeninám Anti-Scale a její nastavení  
Barva Bílá/modrá  
Záruka 1 ROK  

Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.