TEFAL VIRTUO

VIRTUO To nejpodstatnější pro rychlé a snadné žehlení

Napařovací žehlička Virtuo umožňuje rychlé a snadné žehlení s nekompromisními výsledky. Kompaktní design a ergonomická regulace páry v kombinaci s nepřilnavou žehlicí deskou pro mimořádně snadné žehlení, příkonem 1800 W pro rychlé výsledky a parním rázem 80 g/min je ideální pro žehlení i těch neodolnějších záhybů.

RYCHLÉ A SNADNÉ ŽEHLENÍ S NEKOMPROMISNÍMI VÝSLEDKY

Pro rychlé žehlení s výsledky, na které se lze spolehnout. S žehličkou Virtuo máme mimořádně snadné žehlení na dosah. Tato snadno použitelná napařovací žehlička je vybavena příkonem 1800 W umožňujícím rychlé žehlení, nepřetržitou produkcí páry 20 g/min. pro efektivní žehlení a parním rázem 80 g/min., který se vypořádá i s těmi nejodolnějšími záhyby. Výkon skvěle doplňuje její praktičnost a snadné použití, kompaktní design, nepřilnavá žehlicí deska a ergonomicky umístěné tlačítko páry, díky kterým je žehlení snazší a pohodlnější. 
Základní prvky
 • VYSOCE KLUZNÁ NEPŘILNAVÁ ŽEHLICÍ DESKA

  Vysoce kluzná žehlicí deska opatřená pokročilou nepřilnavou technologií zajišťuje mimořádnou kluznost pro pohodlné a extra nenáročné žehlení.

 • VÝKONNÝ PARNÍ RÁZ NA ODOLNÉ ZÁHYBY

  Příkon 1800 W umožňuje rychlé žehlení, zatímco parní ráz 80 g/min. zvládne i ty nejodolnější záhyby.

 • OCHRANA PROTI VODNÍMU KAMENI DÍKY SAMOČISTICÍMU NASTAVENÍ

  Díky odvápňovacímu systému je čištění vaší žehličky extrémně snadné. Pravidelná údržba zajistí spolehlivý výkon napařování.

 • KROPENÍ PRO SNADNÉ ŽEHLENÍ

  Kropení zvlhčuje tkaninu k odstranění odolných záhybů.

 • VERTIKÁLNÍ NAPAŘOVÁNÍ ODĚVŮ NA RAMÍNKU

  Praktická funkce pro rychlé doladění či odstranění záhybů na oděvech na ramínku, sakách, jemných tkaninách apod.

 • MIMOŘÁDNĚ SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

  Kompaktní design doplněný ergonomickou regulací páry a nepřilnavou žehlicí deskou pro žehlení, které už nemůže být snazší.

 • NEPŘETRŽITÁ PRODUKCE PÁRY PRO EFEKTIVNÍ ŽEHLENÍ

  Nepřetržitá produkce páry až 20 g/min. zajišťuje ideální výkon pro vysoce efektivní žehlení.

Vlastnosti
Příkon 1800  W
Průběžný výstup páry 24  g/min
Parní ráz 80  g/min
Svislé napařování    
Kropení    
Nastavení páry a teploty Ruční nastavení  
Kluznost žehlicí plochy ***  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům ***  
Průběžný rozptyl páry Vršek a bok  
Ergonomické zapínání napařování    
Pohodlná rukojeť    
Objem zásobníku na vodu 200  ml
Anti drip systém - proti odkapávání Ne  
Eco režim    
Délka napájecího kabelu 1,9  m
Funkce Anti scale proti usazeninám Nastavení ochrany proti usazeninám Anti-Scale  
Barva Bílá a azúrová  

Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.