TEFAL ULTRAGLISS

ULTRAGLISS Ultra snadné použití, dlouhodobě vysoký výkon páry

Žehlička Ultragliss Anti-Calc pro dlouhodobě vysoký výkon páry. Žehlička Ultragliss Anti-Calc je vybavena unikátním patentovaným sběračem vodního kamene Tefal a zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry. Díky funkcím navrženým speciálně ke zjednodušení procesu žehlení zajistí velmi efektivní výsledky.

Snadné žehlení a výkon, který vydrží

Žehlička Ultragliss Anti-Calc byla navržena s cílem zjednodušit žehlení a svému úkolu dostála díky velmi dobrým výsledkům a odolné konstrukci. Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene T-fal zachycuje částečky vodního kamene. Brání usazování vodního kamene v parní komoře a zajišťuje stále vysoký výkon páry. Údržba a čištění nevyžadují námahu, stačí jen pravidelné oplachování vodou. Technologie Durilium® zajišťuje výjimečnou kluznost a vysoce efektivní výsledky díky aktivním parním otvorům na špičce, bocích, a dokonce i ve středu žehlicí plochy pro maximální distribuci páry. Se svými funkcemi, jako je systém proti odkapávání, přesná špička pro žehlení obtížně přístupných míst, parní ráz a další, nabízí Ultragliss Anti-Calc snadné žehlení a vynikající výkon.

*External test on coatings

Základní prvky
 • Vyjímatelný sběrač vodního kamene pro dlouhodobě vysoký výkon páry

  Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal zachycuje částečky vodního kamene, zajišťuje dlouhodobě vysoký výkon páry a velmi snadno se čistí.

 • Parní ráz až 160  g/min. pro odstranění i těch nejodolnějších záhybů

  Využijte parní ráz k odstranění odolných záhybů nebo k osvěžení vašich oděvů vertikální párou.

 • Vyjímatelný sběrač vodního kamene

  Unikátní patentovaný sběrač vodního kamene Tefal zachycuje částečky vodního kamene. Brání usazování vodního kamene v parní komoře a snížení parního výkonu. Čištění je mimořádně snadné a vyžaduje jen pravidelné oplachování sběrače vodního kamene pod vodou.

 • Funkce Anti Drip brání vzniku skvrn na prádle

  Funkce Anti Drip během žehlení brání odkapávání vody a vzniku skvrn na prádle.

 • Přesná špička pro komfortní žehlení

  Špička žehličky má speciální tvar, díky němuž je žehlení okolo knoflíků daleko snadnější.

 • Žehlicí plocha s technologií Durilium®

  Technologie Durilium®AirGlide® nabízí vynikající kluznost, maximální distribuci páry a výjimečnou odolnost proti poškrábání pro rychlé a efektivní žehlení.

 • 2500 W pro rychlé zahřátí

  Vysoký příkon pro rychlé zahřátí a velkou výkonnost.

 • Maximální distribuce páry pro účinné žehlení

  Aktivní otvory ve špičce, na bocích a na rozdíl od většiny konkurenčních značek i ve středu žehlicí plochy umožňují maximální distribuci páry.

 • Variabilní množství páry pro snadné odstraňování záhybů

  Variabilní pára až 40 g/min. vám poskytuje ideální konstantní množství páry dle typu látky pro snadné odstranění všech záhybů.

Vlastnosti
Příkon 2500  W
Průběžný výstup páry 40  g/min
Svislé napařování    
Kropení    
Nastavení páry a teploty Automatická pára  
Technologie žehlicí plochy Durilium AirGlide Technology  
Kluznost žehlicí plochy *****  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům *****  
Přesná špička    
Průběžný rozptyl páry Vršek, bok a střed  
Pohodlná rukojeť    
Stabilizační podpěra    
Objem zásobníku na vodu 270  ml
Nádržka Extra velký  
Anti drip systém - proti odkapávání    
Délka napájecího kabelu 2  m
Funkce Anti scale proti usazeninám Integrovaná ochrana proti usazeninám Anti-Scale a její nastavení  
Sběrač usazenin    
Barva CAICOS (green)  

Pokyny & manuál
Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.