TEFAL TURBO PRO FV5605E0

TURBO PRO FV5605E0 Viditelně výkonnější*

Žehlička TurboPro je vybavena novou patentovanou technologií Tefal Turbo Boost pro vytvoření parního rázu, který pronikne hluboko do látky, aby odstranil i nejodolnější záhyby. Tato napařovací žehlička o příkonu 2600 W nabízí krátkou dobu zahřátí a vysoký výkon pro každodenní rychlé a bezchybné výsledky žehlení.

Nová konstrukce parního rázu pro viditelný rozdíl

S novou patentovanou technologií parního rázu, která zajistí hluboký průnik páry do látky, nabízí řada TurboPro vynikající výsledky žehlení. Tato vysoce účinná žehlička představuje nový systém značky Tefal, který produkuje mimořádné množství páry a využívá parního rázu Turbo Boost o výkonu 200 g/min. pro vyžehlení i těch nejodolnějších záhybů. Variabilní výstup páry 50 g/min. nabízí rychlé a efektivní výsledky a příkon 2600 W zajišťuje rychlé zahřátí. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean poskytuje nejlepší kluznost značky Tefal, zůstává čistá po dlouhou dobu a zaručuje maximální distribuci páry. S řadou zdokonalených funkcí dovršujících celou nabídku vám žehlička TurboPro přináší výjimečný žehlicí výkon.  

*oproti předcházející řadě FV55

* -20% compared with energy consumption at maximum output level.

Základní prvky
 • Turbo Boost: nová konstrukce parního rázu pro efektivní žehlení

  Turbo Boost je nová patentovaná technologie značky Tefal, která po vytvoření velkého množství páry umožní rychlejší průnik páry hluboko do látky s cílem odstranit i ty nejodolnější záhyby.

 • Parní ráz TurboBoost až 190 g/min. odstraní i ty nejodolnější záhyby.

  Využijte parní ráz Turbo Boost k odstranění odolných záhybů nebo k osvěžení vašich oděvů vertikální párou.

 • 2600 W pro rychlé zahřátí

  Vysoký příkon pro rychlé zahřátí a velkou výkonnost.

 • Variabilní výstup páry pro snadné odstraňování záhybů

  Variabilní výstup páry až 50 g/min. poskytuje ideální konstantní množství páry dle typu látky pro účinné odstranění všech záhybů.

 • Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean: číslo 1 v kluznosti od značky Tefal*

  Nová technologie Durilium AirGlide zajišťuje nejlepší kluznost značky Tefal* pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje i optimální distribuci páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu pro delší životnost. *V porovnání s ostatními žehlicími plochami Tefal – externí test

 • Funkce Anti Drip brání vzniku skvrn na prádle

  Funkce Anti Drip během žehlení brání odkapávání vody a vzniku skvrn na prádle.

 • Automatické nastavení páry: správné množství páry pro jakýkoli druh oděvu

  Automatické nastavení nastaví vždy správné množství páry. Vy jen zvolíte teplotu podle druhu prádla a žehlička se postará o vše ostatní.

 • Inteligentní automatické vypnutí pro zvýšenou bezpečnost

  Je-li žehlička náhodou ponechána bez dozoru, automaticky se vypne. Ve vertikální poloze se vypne za 8 minut. Pokud žehlička zůstane stát na žehlicí ploše, trvá její vypnutí pouhých 30 sekund.

 • Nastavení Eco pro úsporu energie

  Nastavení Eco redukuje spotřebu energie až o 20%.*     *-20 % v porovnání se spotřebou energie na úrovni maximálního výkonu.

Vlastnosti
Příkon 2600  W
Průběžný výstup páry 50  g/min
Parní ráz 190  g/min
Svislé napařování    
Kropení    
Nastavení páry a teploty Automatická pára  
Technologie žehlicí plochy Durilium AirGlide Autoclean  
Kluznost žehlicí plochy *****  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům *****  
Přesná špička    
Průběžný rozptyl páry Vršek, bok a střed  
Ergonomické zapínání napařování    
Pohodlná rukojeť    
Stabilizační podpěra    
Objem zásobníku na vodu 2  L
Objem zásobníku na vodu 300  ml
Nádržka Extra velký  
Anti drip systém - proti odkapávání    
Automatické vypnutí    
Eco režim    
Délka napájecího kabelu 2  m
Funkce Anti scale proti usazeninám Integrovaná ochrana proti usazeninám Anti-Scale a její nastavení  
Barva bílá/červená  

Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.