TEFAL EASYGLISS

EASYGLISS Rychle a jednoduše

Rychlé a jednoduché žehlení

Rychlé a jednoduché žehlení

Žehlička Easygliss je vybavena nejkluznější žehlicí plochou s technologií Durilium®. Stejně jako miliony zákazníků po celém světě, i Vy se můžete spolehnout na technologii Durilium® vyvinutou značkou Tefal pro rychlé a jednoduché žehlení. Pro další usnadnění neoblíbené činnosti je k dispozici automatická regulace páry dle nastavené teploty, ergonomické ovládání množství páry pod rukojetí a speciální přesná špička pro žehlení těžko přístupných míst.

Rychlé a snadné žehlení

Easygliss je vybavena naší nejlepší kluznou technologií žehlicí plochy Durilium®. Jako miliony spotřebitelů na světě se můžete spolehnout na technologii Durilium, kterou vynalezla značka Tefal, aby vaše žehlení bylo rychlé a snadné. Nepřetržitý výkon páry 35 g / min zajišťuje rychlé výsledky. Parní ráz o objemu 110 g / min je ideální pro žehlení odolných záhybů. Dokonalá rovnováha mezi komfortem a efektivitou
Základní prvky
 • Žehlicí plocha Durilium®

  Technologie Durilium® pro rychlé a snadné žehlení

 • Parní ráz pro odstranění i odolných záhybů 

  Parní ráz až 110 g/min použijte pro odstranění odolných záhybů.

 • XL plnicí otvor

  XL plnicí otvor pro extra rychlé plnění nádržky vodou

 • Odvápnění

  Integrovaný dvojí odvápňovací systém umožňuje jednoduchou údržbu vaší žehličky. Pravidelná údržba zajistí dlouhodobě vysoký výkon páry a prodlouženou životnost spotřebiče.

 • Stálá pára pro usnadnění žehlení

  Stálý výstup páry až 35 g/min pro snadné odstranění běžných záhybů suchého oblečení.

 • Snadné nastavení

  S funkcí automatické páry si jen zvolíte typ vaší látky a žehlička se postará o vše ostatní, přičemž automaticky nastaví vhodnou teplotu i množství páry.

 • Funkce Anti Drip pro prádlo beze skvrn

  Brání odkapávání vody na prádlo při žehlení jemných látek při nízkých teplotách.

 • Optimální distribuce páry pro snadné žehlení

   

  Specifická konstrukce žehličky zajišťuje optimální distribuci páry po celé žehlicí ploše. Na rozdíl od většiny konkurenčních značek je pára rozváděna ze špičky i ze středu žehlicí desky pro vysoce účinné žehlení. Látka je velmi účinně zvlhčena, což vám usnadňuje žehlení.

   

 • Žehlicí plocha s technologií Durilium® pro vynikající kluznost

  Všechny žehlicí plochy nejsou stejné. Technologii Durilium, kterou vyvinula značka Tefal, využívají miliony spotřebitelů na celém světě. Již více než 30 let jsou naše žehlicí plochy vysoce oceňovány pro svou výjimečnou kluznost, která zajišťuje rychlé a snadné žehlení, a pro vynikající odolnost vůči poškrábání, a to i při žehlení problematických míst, například zipů.

 • Přesná špička pro komfortní žehlení

  Špička žehličky má speciální tvar, díky němuž je žehlení okolo knoflíků daleko snadnější.

Vlastnosti
Svislé napařování    
Kropení    
Nastavení páry a teploty Automatická pára  
Technologie žehlicí plochy Durilium Technology ®  
Kluznost žehlicí plochy ****  
Odolnost žehlicí plochy/ochrana proti oděrům *****  
Přesná špička    
Průběžný rozptyl páry Vršek, bok a střed  
Ergonomické zapínání napařování    
Stabilizační podpěra    
Objem zásobníku na vodu 000,27  L
Objem zásobníku na vodu 270  ml
Nádržka Extra velký  
Anti drip systém - proti odkapávání    
Funkce Anti scale proti usazeninám Nastavení ochrany proti usazeninám Anti-Scale  
Barva Blankytně modrá  

Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.