TEFAL DRINK2GO K3194612 černá 0,5 l

DRINK2GO K3194612 černá 0,5 l Pitný režim pro celou rodinu - a stylově!

Zajistěte stylově pitný režim celé rodiny díky opakovaně použitelné lahvi na pití Tefal Drink2Go. Díky 100% vodotěsné konstrukci vhodné do myčky a automatickému zavírání víka je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, což vám i vašim blízkým zaručí klid. Ultra-průhledný a zároveň robustní design kombinuje přitažlivost skla s trvanlivostí plastu.

Tefal Drink2Go: Moderní lahev na pití pro zajištění pitného režimu

Dodržování pitného režimu ještě nikdy nebylo tak stylové. Díky lahvi na pití Tefal Drink2Go si může celá rodina stylově vychutnat svůj oblíbený nápoj. Její 100% vodotěsná konstrukce funguje dokonce i se sycenými nápoji a je 100% vhodná do myčky bez rizika poškození dekoru. Tato ekologicky šetrná opakovaně použitelná lahev na pití neobsahuje BPA, čímž je 100% bezpečná pro vás i vaši milovanou rodinu. Ergonomický nástavec na pítí v měkkém silikonovém a snadno otevřeném širokém ústí pro snadné čištění a plnění. Intuitivní otevření stisknutím tlačítka s pevným krytem, ideální proti náhodnému úniku tekutiny. Ultra-průhledný a zároveň robustní design kombinuje přitažlivost skla s trvanlivostí plastu.
Základní prvky
 • 100% TĚSNÍCÍ

  Vychutnejte si absolutní pohodu díky dokonale těsnící konstrukci, která udrží každou kapku vašeho oblíbeného - a dokonce i syceného - nápoje tam, kde má být!

 • 100% VHODNÉ DO MYČKY

  Snadno čistitelná a vhodná do myčky bez rizika poškození obrázků.

 • 100% BEZPEČNÁ

  Neobsahuje BPA.

 • AUTOMATICKÉ ZAVÍRÁNÍ VÍKA

  Ergonomický nástavec na pítí v měkkém silikonovém a snadno otevřeném širokém ústí pro snadné čištění a plnění. Intuitivní otevření stisknutím tlačítka s pevným krytem, ideální proti náhodnému úniku tekutiny.

 • ATRAKTIVNÍ DESIGN

  Ultra-průhledný a zároveň robustní design kombinuje přitažlivost skla s trvanlivostí plastu.

 • VELMI LEHKÁ

  Velmi lehký design je snadné používání ovladatelný. Ideální pro sportování, do školy apod.

Vlastnosti
Body Surface Finish TRANSPARENT  
Dimension 0,5 L  
Body Decor PRINTED  
Bottom STANDARD  
Lid Type SCREW LID-AUTO CLOSE  

Pokyny & manuál