TEFAL Start&Cook

Start&Cook Mimořádně nepřilnavý povrch

Nádobí Tefal Start&Cook bylo navrženo tak, aby vaše pokrmy vždy dopadly na jedničku, takže bude v kuchyni panovat pohoda díky snadnějšímu vaření každý den. Ať už jsou to dokonalé omelety nebo lahodné špagety carbonara, díky výkonnému nepřilnavému povrchu si můžete užít ten nezaměnitelný pocit dokonalého zvládnutí nových receptů, zatímco technologie Thermo-Signal™ indikuje ideální počáteční teplotu pro vynikající výsledky vašeho vaření.

Dostupné produkty: 6

Indukčné nádobí Tefal Start&Cook

Sada pánví na smažení Start&Cook umožňuje vaření bez napětí a stresu díky funkcím a materiálům, které byly navrženy tak, aby vám pomohly vykouzlit snídani, oběd nebo večeři jako nikdy předtím. Tato nepřilnavá pánev na smažení s vysoce účinným a odolným nepřilnavým povrchem Titanium má dlouhou životnost a snadno se čistí, takže poskytuje všechny praktické výhody nepřilnavého kuchyňského nádobí. Snadno uvaříte lahodné pokrmy díky dokonalému smažení a netučnému vaření bez přidaného tuku. Technologie Thermo-Signal™ vám dává při vaření jistotu vždy dokonalého výsledku. Objevte řadu pokročilých funkcí navržených tak, aby pro vás bylo vaření snadnější a pohodovější každý den. Tefal Start&Cook: Zdravé a lahodné vaření doma nikdy nebylo tak snadné.
Základní prvky
 • Nepřilnavý povrch TITANIUM

  Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch je zvláště trvanlivý a odolný díky speciálně posílené struktuře a ochrannému povrchu s obsahem titanu.

   

 • 100% bezpečný nepřilnavý povrch

  0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*
  * Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

 • THERMO-FUSION™

  Díky extra velké ploše v kombinaci se silným dnem zaručuje Thermo-Fusion™ rychlý ohřev a rovnoměrné vedení tepla v pánvi pro rovnoměrně uvařený pokrm.

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • Nepřilnavý povrch všude

  Objevte kuchyňské nádobí navržené tak, aby splňovalo vaše každodenní potřeby při vaření, s vysoce účinným nepřilnavým povrchem z obou stran pro snadné čištění a praktické vaření.

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal, světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj : Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

Recepty
Pokyny & manuál