TEFAL Ingenio Easy Cook & Clean

Ingenio Easy Cook & Clean Ingenio, zjednodušte své vaření

Hledáte způsob, jak zjednodušit domácí vaření?Chytré nádobí Ingenio je vše, co potřebujete. Odnímatelná rukojeť pro hrnce a pánve k snadnému přesunu z varné desky do trouby a chladničky*? Máme. Stohovatelný design pro úsporu místa v kuchyni? Máte to mít. Stohovatelné nádobí Igenio: Zjednodušte své vaření! Každý ví, že příprava lahodných pokrmů zabere čas — ale úklid by měl být rychlý.

Řada Tefal Ingenio Easy Cook & Clean byla navržena tak, aby vám každý den zjednodušovala život díky nepřilnavým povrchům uvnitř i vně pro snadné a nepracné čištění a pro dosažení dokonalých výsledků při vaření.

Dostupné produkty: 3
 • 10dílná sada Ingenio Easy Cook N Clean Modrá
  10dílná sada Ingenio Easy Cook N Clean Modrá

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 10dílná sada Ingenio Easy Cook N Clean Cihlová červená
  10dílná sada Ingenio Easy Cook N Clean Cihlová červená

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

 • 12dílná sada Ingenio Easy Cook N Clean Cihlová červená
  12dílná sada Ingenio Easy Cook N Clean Cihlová červená

  Chytré nádobí Ingenio: zjednodušte své vaření.

Ingenio Easy Cook and Clean: 100% snadné čištění  

Chytré nádobí Ingenio bylo vyrobeno k zjednodušení vaření. Zapněte vařiče, rozehřejte troubu a uložte zbytky přímo do chladničky* díky praktické odnímatelné rukojeti, která je víc než pouhou vychytávkou: zvláště bezpečný 3bodový bezpečnostní systém, který unese až 10 kg** a ochrana naší 10letou zárukou***. Ingenio šetří čas a energii v kuchyni každý den. Nová sada nádobí na vaření Ingenio Easy Cook & Clean dosahuje výborných výsledků bez námahy. Objevte nádobí na vaření s nepřilnavým povrchem uvnitř i vně pro snadné a bezstarostné čištění, které už nemůže být jednodušší. Vysoce kvalitní povrch Titanium má vysokou odolnost, zatímco dno s funkcí rozptýlení tepla zajišťuje optimální vedení tepla pro rovnoměrně uvařené jídlo. Při lahodném domácím vaření nelze nic ošidit, ať už jde o každodenní pokrmy uvařené od základu nebo víkendové hostiny pro celou rodinu. Značka Tefal nabízí nádobí na vaření, které urychlí proces čištění, takže získáte více času na to, co je opravdu důležité.

** Podle interních testů.
*** Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil.

**** Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Bez PFOA v souladu s platnými předpisy. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd a tyto látky nebyly zjištěny testy provedenými externími laboratořemi.

*Neuchovávejte kyselé pokrmy. 

Základní prvky
 • Nádobí na vaření, které zvládne cokoli

  Hladký průběh vaření každý den! Vše, co potřebujete k usnadnění každodenního vaření doma: kouzelná odnímatelná rukojeť, pánev vhodná do trouby i chladničky* a úsporný stohovatelný design.

 • Odolná odnímatelná rukojeť

  Odnímatelná rukojeť pro náročné použití bez obav: 3bodový bezpečnostní systém, který unese hmotnost až 10 kg a je chráněn 10letou zárukou kvality pro dlouhodobý výkon.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Nepřilnavý povrch Titanium

  Vysoce kvalitní povrch značky Tefal s obsahem titanu se vyznačuje vynikající nepřilnavostí a zajišťuje snadné mytí a vaření, které zachová živiny a chuť surovin.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Spot® se zbarví do červena. Tato funkce je zárukou dokonalé struktury, barvy i aromatu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • 100% snadné čištění vnitřní i vnější strany

  Objevte možnost rychlého úklidu díky produktu s nepřilnavým povrchem uvnitř i vně a ochrana před plameny pro snadné a rychlé čištění.

 • Dno s funkcí rozptýlení tepla

  Dno s funkcí rovnoměrného rozptýlení tepla po povrchu pánve pro jedinečně rovnoměrné výsledky vaření.

 • Kompatibilita s varnými deskami, kromě indukce

  Plně kompatibilní se všemi varnými deskami - plyn, elektřina a keramika - s výjimkou indukce

 • Vyrobeno ve Francii

  Navrženo a vyrobeno kompletně ve Francii při dodržení nekompromisních standardů kvality, které zajišťují nejlepší řemeslné zpracování a odbornost.

 • Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. [*Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018]

 • Vaření šetrné vůči životnímu prostředí:

  Ekologicky šetrné: Řada TEFAL vám umožňuje vařit bez přidaného tuku. To je dobré nejen pro vaše zdraví, ale také pro životní prostředí. Omezení spotřeby živočišného proteinu je klíčové k snížení našeho dopadu na životní prostředí. Týká se to mimo jiné mléčných produktů, jako je máslo.

Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě VŠE KROMĚ RUKOJETÍ A POKLIC  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) Yes  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti ODNÍMATELNÁ  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Product specificity Stackable  
Pokyny & manuál