TEFAL AROMA

AROMA Šikovné a dokonalé!

Popusťte s pánví na smažení Tefal Aroma uzdu své kreativity. Silné dno elegantní a silné pánve z litého hliníku zajišťuje vynikající udržení tepla pro jemné a chutné vaření všech vašich oblíbených receptů. Její nepřilnavý povrch posílený titanem je odolný a robustní, chytré prvky včetně technologie Thermo-Spot®, žlábků pro snadné vylévání, praktických rukojetí a poklice s odkládací pozicí (u hloboké pánve) se navíc postarají o rychlé a pohodlné vaření. Kompatibilní se všemi sporáky, včetně indukčních.

Nepřilnavé indukční pánve Tefal Aroma: Nechte se inspirovat

Nechte se unášet svou kreativitou s hrnci a pánvemi z propracované, elegantní a robustní řady z litého hliníku Tefal Aroma vhdoné i pro indukční sporáky. Svým silným dnem zajišťuje pánev Aroma výborný rozvod a udržení tepla pro jemné a chutné výsledky všech vašich oblíbených receptů. Její robustní titanový povrch je odolný a snadno čistitelný a umožňuje tak ještě dynamičtější vaření. Inspiraci vám dodá celá řada chytrých prvků, včetně technologie Thermo-Spot® pro dosažení dokonalých výsledků, pohodlného žlábku pro přesné servírování, praktické pomocné rukojeti a chytré poklice s odkládací pozicí (u hluboké pánve) pro zachování čistoty vaší kuchyňské desky. Vyjádřete svou kretaivitu vařením, zdokonalujte své dovednosti a užívejte si svůj čas strávený v kuchyni, to vše díky Tefal Aroma. Kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukce. Tefal, světová jednička pánvích a hrncích*, se pilně stará o dosažení perfektních výsledků vaření a o zajištění nabídky vysoce kvalitních a trvanlivých produktů. Náš závazek chránit zdraví naší planety znamená, že všechny naše produkty jsou recyklovatelné a ekologické. Naše hrnce a pánve jsou navíc navrženy ve Francii - další důvod, proč zvolit Tefal!
Základní prvky
 • VÝBORNÉ A DLOUHÉ UDRŽENÍ TEPLA

  Díky konstrukci z litého hliníku a silnému dnu zajišťuje nádobí Aroma výjimečné udržení teploty pro jemné výsledky plné chuti všech vašich oblíbených receptů.

 • INDIKÁTOR TEPLOTY THERMO-SPOT®

  Thermo-Spot® se zbarví do červena, jakmile pánev dosáhne své ideální teploty pro skvělé opečení. Garantuje vynikající texturu, vynikající barvu a vynikající chuť pro pokrmy lahodné a plné chutí každý den.      

 • default

 • ZDRAVÉ VAŘENÍ S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ

  Naším cílem je vyrábět trvanlivé výrobky, které budete moci používat velmi dlouho, a naši planetu tím díky recyklovatelným výrobkům s bezpečným nepřilnavým povrchem (bez PFOA, olova a kadmia) udržovat zdravou.

 • TEFAL - SVĚTOVÁ JEDNIČKA V KUCHYŇSKÉM NÁDOBÍ*

  Jen Tefal jde tak daleko, aby vám poskytl vynikající výsledky při vaření. To je další důvod, proč zvolit Tefal. * Údaje nezávisle hodnoceného žebříčku, 2016, prodeje dle hodnoty značky, definice kategorie kuchyňského nádobí.

 • KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI ZDROJI OHŘEVU

  Kompatibilní se všemi zdroji ohřevu - elektrika, plyn, sklokeramika, indukce.

 • POKLICE S ODKLÁDACÍ POZICÍ

  Díky důmyslné poklici s odkládací pozicí je udržení pracovní plochy snadné.

 • POMOCNÁ RUKOJEŤ

  Praktická rukojeť pro dynamické, kreativní vaření.

 • default

 • CHYTRÉ VYLÉVACÍ ŽLÁBKY

  Speciálně navržená s integrovanými žlábky pro čisté a přesné servírování pokrmů.

 • default

 • NEPŘILNAVÝ POVRCH TITANIUM: ULTRA ODOLNÝ S ČÁSTICEMI TITANU

  Tento povrch nabízí výraznou a dlouho trvající nepřilnavost díky extra silné povrchové vrstvě posílené titanovými částicemi.

 • default

Vlastnosti
Materiál Litý hliník  
Vhodné do myčky ANO  
Název vnitřního povrchu TITANIUM  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) JEN PÁNVE, HLUBOKÉ PÁNVE A WOK PÁNVE  
Typ dna INDUKČNÍ TECHNOLOGIE  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Tepelný zdroj INDUKCE – PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Materiál poklice SKLO  

Pokyny & manuál