TEFAL MASTER SEAL

MASTER SEAL Nádoba na potraviny "vše v jednom", mistr bezpečného mikrovlnného ohřevu, mistr přenášení jídla, mistr uchovávání potravin.

Nejlepší pro uchovávání potravin, nejlepší pro snadné a bezpečné ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě, nejlepší pro přenášení jídla na cestách!  

Nejlepší pro uchovávání potravin, nejlepší pro snadné a bezpečné ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě, nejlepší pro přenášení jídla na cestách!  

Dokonalé utěsnění pro dlouhodobé uchování potravin, unikátní ventil pro bezpečné ohřívání v mikrovlnné troubě bez sejmutí víka. Při použití dvou nádob základny s jedním víkem lze vytvořit box na svačinu.
Základní prvky
 • Nádoby na potraviny k víceúčelovému použití s potenciálem dlouhodobého uchování potravin, které lze ohřívat v mikrovlnné troubě s víkem. Dokonalé i pro přenášení jídla.

  - Delší uchování potravin díky oboustrannému víku - Lze ohřívat v mikrovlnné troubě bez sejmutí víka díky patentovanému ventilu Thermo Seal Valve - Různé kombinace, dokonalé pro přenášení jídla  

 • 3v1: 1 VÍKO + 2 ZÁKLADY = DOKONALÝ BOX NA SVAČINU

  Díky možnosti použití víka oboustranně můžete víko snadno přizpůsobit pro přikrytí dvou nádob současně: nádoba se tak stává dokonalým boxem na svačinu.

 • MISTR BEZPEČNÉHO OHŘEVU V MIKROVLNNÉ TROUBĚ

  Unikátní patentovaný ventil Thermo Seal Valve umožňuje použití nádob v mikrovlnné troubě bez sejmutí víka: bezpečný ohřev bez znečištění vaší mikrovlnné trouby. Víko lze při ohřevu v mikrovlnné troubě použít oboustranně: zachová o 30 % více vlhkosti, čímž zabrání přílišnému vysušení.

 • MISTR V PŘENÁŠENÍ JÍDLA

  Speciální systém uzavírání (těsnění Smart Seal integrované do základny nádoby + systém zaklapnutí na okraji víka) nabízí dokonalé řešení pro přenášení jídla, aniž by se promíchalo.

 • MISTR UCHOVÁNÍ POTRAVIN

  Víko lze použít oboustranně: je-li v nádobě méně jídla, vložte víko směrem dolů, aby se snížilo množství vzduchu v nádobě a jídlo zůstalo déle uchováno. Dokonalá stohovatelnost díky speciálnímu designu výrobku pomáhá také šetřit úložný prostor.

 • INOVATIVNÍ VENTIL THERMO SEAL VALVE

  Tato odnímatelná nálepka chrání ventil proti prachu a podtrhuje inovativnost patentovaného ventilu Thermo Seal Valve.

Pokyny & manuál