TEFAL INGENIO MINERALIA FORCE

INGENIO MINERALIA FORCE Zdravé a snadné vaření na jedno zacvaknutí!

Díky řadě Ingenio se 100% bezpečnou odnímatelnou rukojetí můžete střídat pánve jediným cvaknutím. Vařte na plotně, přesuňte jídlo do trouby, servírujte přímo na stůl a zbytky uchovávejte v lednici. V neposlední řadě šetří stohovatelný design těchto rendlíků místo a zajišťuje snadné uchovávání ve skříňkách.

S nepřilnavým rendlíkem Tefal Ingenio Mineralia Force zjistíte, že zdravé vaření ještě nikdy nebylo tak snadné. Její vysoce výkonný nepřilnavý povrch vám dovoluje použít jen nezbytně nutné množství oleje a zachovává původní chuť zeleniny. Nepřilnavý povrch Mineralia zesílený minerálními částicemi je mimořádně odolný a dlouho vydrží.  Dno na indukci Tefal zaručuje rovnoměrný rozvod tepla a chutnější výsledky. Snadno se čistí díky nepřilnavému vnějšímu povrchu a je kompatibilní se všemi druhy plotýnek, včetně indukce.

 

Dostupné produkty: 5

Nádobí Tefal Ingenio Mineralia Force: Zdravé a snadné vaření na jedno cvaknutí! 

Z plotny do trouby, na stůl, do lednice nebo do myčky – řada Ingenio představuje chytré a všestranné nádobí. Stohovatelný design tohoto rendlíku šetří místo a zajišťuje snadné uchovávání ve skříňkách. Bezpečná patentovaná odnímatelná rukojeť (prodává se zvlášť) udrží až 10 kg** a dodává se se zárukou deset let.* S rendlíkem Tefal Ingenio Mineralia Force si můžete dopřát zdravé vaření, jaké vám může nabídnout pouze značka Tefal. Vysoce výkonný nepřilnavý povrch Mineralia vám umožní vychutnat si původní chuť zeleniny. Nepřilnavý povrch Mineralia zesílený minerálními částicemi je mimořádně odolný a dlouho vydrží. Je vybavena technologií Thermo-Spot®, která zajišťuje dokonalé restování a perfektní barvu a chuť jídla při každém použití. Současně technologie indukčního dna Tefal zaručuje rovnoměrný rozvod tepla po celé nádobě pro lepší výsledky vaření. Navíc má vysoce odolný nepřilnavý vnější povrch, který usnadňuje čištění. Tento nepřilnavý rendlík Tefal Ingenio Mineralia Force je bezpečný pro vaše zdraví i životní prostředí a je kompatibilní se všemi typy plotýnek včetně indukce.    Získejte každodenní lahodné výsledky vaření se značkou Tefal, světovou jedničkou v kuchyňském nádobí***. *Tato záruka společnosti Tefal nemá vliv na zákonná práva zákazníka, která nelze vyloučit ani omezit, ani na práva vůči prodejci, od kterého zákazník tento výrobek zakoupil. ** Podle interních testů. *** Nezávislý panel 2016, hodnota prodejů značek, definice kategorie kuchyňského nádobí
Základní prvky
 • Ingenio: všestranné nádobí

  Z plotny do trouby, na stůl, do lednice a do myčky, a k tomu optimální uložení.

 • Nepřilnavý povrch TITANIUM MINERALIA: Mimořádná odolnost

  Nepřilnavý povrch TITANIUM MINERALIA obsahující minerální částice, které povrch chrání po mnoho let, nabízí vysokou odolnost proti poškrábání.

 • default

 • Uchování původních chutí

  Vysoce výkonný nepřilnavý povrch Mineralia umožňuje používat jen nezbytně nutné množství oleje

 • THERMO-SPOT®

  Když pánev dosáhne ideální teploty pro restování, indikátor Thermo-Spot® úplně zčervená a zaručuje tak vytvoření jídla s dokonalou strukturou, barvou a chutí. Získáte tak lahodné pokrmy s plnou chutí každý den.  

 • Rovnoměrně uvěřené jídlo

  Indukční dno Tefal zajišťuje rozvod tepla po celé nádobě, což znamená, že nejsou žádná horká ani chladná místa a tím pádem dosáhnete lepších výsledků.

 •  Kompatibilita s tepelnými zdroji: pro všechny tepelné zdroje + indukce  

  Kompatibilní se všemi druhy plotýnek, včetně indukce (plyn, elektřina, sklokeramická plotýnka, indukce) pro úplnou všestrannost.

 • default

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal: Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Nezávislý panel 2016, prodej dle hodnoty značky, kategorie kuchyňského nádobí

 • Náš závazek: Zdravé vaření, ekologické myšlení.

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Nezávislý panel 2016, prodej dle hodnoty značky, kategorie kuchyňského nádobí

 • default

 • default

Recepty
Pokyny & manuál