TEFAL WIZZO QB300

WIZZO QB300 Tohoto pomocníka si zamilujete

Kuchyňský robot Wizzo vám zjednoduší život v kuchyni. Se sadou na těsto s patentovanou technologií Flex Whisk je úspěch zaručen: dorty, koláče, pizza a jiné pokrmy již pro vás nebudou žádným tajemstvím. Recepty, do kterých jste se chtěli vždy pustit, ale netroufli jste si, nyní můžete realizovat. Díky čelnímu otvoru a bočním ovládacím tlačítkům si nemusíte kvůli přesouvání produktu ve všech směrech vytočit hlavu. Wizzo ví, jak se zabydlet v každé kuchyni a jeho plochá zadní konstrukce dobře padne všude, kde ho chcete mít. S robotem Wizzo po boku budete vždy překvapeni!    

Neexistuje nic, na co byste si s Wizzo netroufli

Skutečný talent ví, jak má vypadat správný pomocník, který vám umožní odhalit váš kulinářský potenciál. Wizzo je tu, aby bylo pečení a vaření snazší. Díky planetárnímu pohybu je Wizzo profesionálem v oblasti mixování, míchání, hnětení a dokonce i šlehání (díky patentované technologii Flex Whisk). Ať už se chystáte připravovat sladká či slaná jídla, tento pomocník je připraven na vše. Wizzo je tu vždy pro vás, aby vám prostřednictvím detailních receptů a video návodů s tipy a triky pomohl vaše představy realizovat a stát se mistrem kuchyně. Jeho jednoduchý tvar a zakulacený design dává tušit, že je přátelským a věrným pomocníkem. Již brzy vás chytne kuchařská vášeň a budete překvapeni, kam až vás zavede! Během chviličky budete s hrdostí sdílet svoje pokroky a nové postupy.
Základní prvky
 • Překvapte sami sebe s Wizzo!

  Skutečný talent ví, jak má vypadat pomocná ruka, která vám pomůže odhalit váš kulinářský potenciál. Wizzo je synonymem kouzel a praktičnosti. Je tu proto, aby práci v kuchyni zjednodušil. Postupné objevování potenciálu tohoto pomocníka vás bude motivovat k dalším pokrokům!  

 • Rozšiřte své možnosti při pečení

  Kompatibilní se 4 volitelnými nástavci (mixér, sekáček, mlýnek na maso, struhadlo/plátkovač), abyste uspokojili všechny potřeby všech členů rodiny a uchvátili chuťové pohárky každého z nich.

 • default

  Schází vám inspirace? Nabízíme 25 receptů!

  Kuchařku lze stáhnout z webu Tefal. Obsahuje 25 receptů, které se nemohou dočkat, až je objevíte! Od běžných svačinek až po vynikající moučníky. 

 • default

  Elegantní mixovací nádoba z nerezové oceli

  Wizzo obsahuje nerezovou nádobu o objemu 4 l s ochranným krytem, která se dokonale hodí pro vaření pro celou rodinu. Připravte si těsto na 40 cupcaků nebo 3 pizzy (o průměru 28 cm, se silnou kůrčičkou) a potěšte rodinu i přátele!

 • Sada na těsto

  Patentovaná technologie Flex pro lehké šlehání, plastový šlehač pro přípravu lehkých těst a nerezový hák pro zpracování hutných těst. S kuchyňským robotem Wizzo dokážete připravit všechny druhy pečených dobrot!

 • Optimální výsledky mixování

  Planetární pohyb nástroje na zpracování těsta a hlavice zařízení zajišťují, že je pokryta každá část nádoby, takže při šlehání dosáhnete hladké a homogenní textury.

 • Snadné použití, snadné skladování

  Navrženo pro maximálně pohodlné používání, se všemi snadno dostupnými funkcemi na čelní straně. Konstrukce s ovládáním na čelní straně optimalizuje využití prostoru vaší kuchyňské linky. Díky tomu Wizzo dobře padne všude tam, kde ho chcete mít.

 • Extra rychlé šlehání

  Jedinečná a patentovaná technologie Flex Whisk vyšlehá super rychle sněhové bílky do pevných tvarů, a to i z jediného vajíčka.

 • Rychlý a výkonný

  Výkon 700 W a čtyři rychlosti s funkcí puls pro hladké a rovnoměrné mixování.

Vlastnosti
Příkon 700  W
Nastavení rychlosti 4  
Pulzní funkce    
Počet funkcí 3  
Typy funkcí mísit, hníst, šlehat  
Planetární pohyb    
Kompaktní    
Těsto na chleba 0,8  kg
Těsto na koláče 2,7  kg
Celkový objem nádoby 4  L
Materiál nádoby Broušená nerezová ocel  
Mixér Ne  
Šlehač Ano  
Hák na těsto Ano  
Metla Ano  
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    

Časté otázky
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.