TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB505

MASTERCHEF GOURMET QB505 Vynikající pomocník pro každodenní pečení bez námahy! A nejen to – navíc mixuje, strouhá, mele maso a odšťavňuje ovoce.

Pro nevšední požitek z pečení!

Pro nevšední požitek z pečení!


Masterchef Gourmet Vám vždy usnadní pečení: připraví cukroví, čokoládovou pěnu, koláče i náročný pšenično-žitný chléb. Má 900W výkonný motor, planetární pohyb pevných celokovových hnětacích a šlehacích nástroj. S Masterchef Gourmet připravíte lahodné delikatesy!

Díky patentované Flex Whish šlehací metličce ušleháte bílek dokonce již z jednoho vejce. Šlehá, hnete, mixuje. V nerezové 4,6l velké nádobě, se 3 odolnými kovovými nástroji pro přípravu těsta a šlehání, připravíte až 1,8 kg těsta na koláče. Výkonný motor, celokovová mísa, odolný a pevný hnětací hák si lehce poradí až s 0,8kg těžkého chlebového těsta nebo těsta na pizzu.
Širší využiti v kuchyni Vám poskytuje mixér, krouhač a masomlýnek v různých hrubostech, odšťavňovač – které jsou součástí balení, a další dodatečné příslušenství (pasta box, sekáček atd.)

 

Outstanding daily cake making!

Základní prvky
 • Už z jednoho bílku ušlehá pevný a nadýchaný sníh. Vždy a spolehlivě.

  Patentovaná metlička Flex Whisk šlehá ve třech směrech. Vždy dosáhne na dno šlehací mísy, a tak během chvíle vyšlehává všechny ingredience. Výsledek je vždy lehký a vzdušný.

 • Připravíte ovocné smoothie, rozmixujete těsto na palačinky, připravíte krémové polévky a mnohem více…

  1,5 l velká mixovací nádoba s odměrnou stupnicí a dávkovací víčko na ingredience během mixování naplní všechny vaše potřeby!

 • Vychutnejte si ovoce a zeleninu právě nakrouhanou nebo nastrouhanou

  This slicer/shredder includes 4 removable stainless steel cones for fine and coarse shredding, slicing and potato shredding. Clean up is easy thanks to direct service into the bowl.

 • The meat mincer includes 2 stainless steel grids for different types of preparation (medium and coarse mincing). Its blade is self-sharpening for optimum results.

 • Vychutnejte si rok plný vitamínů. Připravte si jablečný, pomerančový, mrkvový nebo tomatový džus. Ideální pro Váš každodenní příjem vitamínů. daily vitamin intake!

  Nerezový filtr odstředí šťávu z ovoce i zeleniny. Čistit se může snadno i v myčce.

 • Velmi kvalitní pracovní nástroje

  Hnětení, mixování, šlehání každý den s odolnými , pevnými celokovovými nástavci: pevný šlehací hák na těžká těsta, výkonný hnětač na litá těsta a patentovaná Flex Whisk metlička pro dokonalý sníh již z 1 bílku.

 • 4,6 l velká nerezová nádoba

  Nerezová nádoba má obrovskou kapacitu 4,6l. Vyšlehá 10 bílků, vyhněte těsto na 40 mini dortíků (cupcakes) a 3 velké pizzy.

 • Vždy lehký a vzdušný sníh!

  Patentovaný technologie šlehání Flex Whisk ušlehá velmi rychle dokonalý sníh již z jednoho bílku.

 • Planetární pohyb po dokonalé šlehání a hnětení

  Planetární pohyb protichůdný pohyb šlehané pěny nebo hněteného těsta. Dochází tak k rychlému, hladkému a stejnoměrnému zapracování.

   

 • Hledáte inspiraci? Vychutnejte si 25 receptů.

  V kuchařské knize najdete 25 sofistikovaných receptů na lahodné deserty.

Vlastnosti
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Materiál nádoby Broušená nerezová ocel  
Mixér Ano  
Materiál mixovací nádoby Plast  
Struhadlo/kráječ    
Šlehač Ano  
Hák na těsto Ano  
Metla Metla Flex Whisk  
Mlýnek na maso    
Odšťavňovač    
Extra miska Ne  
Příslušenství k zakoupení    
Uložení kabelu    
Kuchařka    
Záruka 1 ROK  

Pokyny & manuál