TEFAL EASY PRO FR333

EASY PRO FR333 Ponorné topné těleso pro rychlé a dokonalé výsledky

Nikdy nebylo tak snadné fritovat jako profesionál!  Easy Pro je poloprofesionální fritéza o objemu 3 l s technologií chladné zóny. S Easy Pro můžete připravit až 1,2 kg vynikajících bramborových hranolků jako profesionál. Fritéza má ponorné topné těleso pro rychlé a dokonalé výsledky. Smaltovaná nádoba je vyjímatelná, umožňuje tudíž velmi snadné použití i mytí. Fritézu Easy Pro lze plně rozložit a všechny díly kromě topného tělesa lze mýt v myčce. Teplotu můžete nastavit na 150 °C až 190 °C a průběh fritování můžete sledovat průzorem ve víku. Víko je použitelné během fritování a je opatřeno permanentním kovovým filtrem. Nikdy nebylo profesionální fritování tak snadné jako s fritézou Easy Pro!

Nikdy nebylo tak snadné fritovat jako profesionál!

Easy Pro je poloprofesionální fritéza o objemu 3 l s technologií chladné zóny. S Easy Pro můžete připravit až 1,2 kg vynikajících bramborových hranolků jako profesionál. Fritéza má ponorné topné těleso pro rychlé a dokonalé výsledky. Smaltovaná nádoba je vyjímatelná, umožňuje tudíž velmi snadné použití i mytí. Fritézu Easy Pro lze plně rozložit a všechny díly kromě topného tělesa lze mýt v myčce. Teplotu můžete nastavit na 150 °C až 190 °C a průběh fritování můžete sledovat průzorem ve víku. Víko je použitelné během fritování a je opatřeno permanentním kovovým filtrem.  
Základní prvky
 •  Technologie chladné zóny

  Pod topným tělesem je teplota podstatně nižší. Tomu se říká chladná zóna.  Drobky a zbytky po smažení zůstanou v chladné zóně. Znamená to dvě výhody: vaše hranolky budou vypadat nádherně, jako by je usmažil profesionál, a drobky se nebudou připalovat, což omezí nepříjemný zápach.

 • Snadné mytí

  Tuto fritézu lze plně rozložit. Víko, fritovací koš, nádobu a plášť lze mýt v myčce.

 • Odnímatelná nádoba

  Smaltovaná nádoba je vyjímatelná, umožňuje tudíž velmi snadné mytí.

 • Sledujte své vaření

  Tato fritéza má víko s průzorem a kovový filtr.

 • Systém rychlého zahřátí

  Ponořené topné těleso, které je přímo v kontaktu s olejem, právě to definuje „poloprofesionální“ fritézu.

 • Nastavitelný termostat

  Nastavte si teplotu a fritujte při 150°C až 190°C.

Vlastnosti
Odnímatelná nádoba    
Povrch nádoby Smalt  
Chladicí zóna    
Okno    
Filtr Kov  
Koš Nahoru a dolů    
Madla na přenášení    
Ovládací panel Plast  
Světelná kontrolka    

Pokyny & manuál