TEFAL COMFORT KNIVES

COMFORT KNIVES NEJLEPŠÍ ZÁKLADNÍ TYP NOŽE S MAXIMÁLNÍM KOMFORTEM PŘI POUŽITÍ.   Doplňkové příslušenství: dřevěné kuchyňské prkénko s odnímatelným zásobníkem, plastový poklop s drážkou na zachycení šťávy velikosti XL, dřevěný blok pro uchovávání nožů.

Dřevěný blok pro uchovávání kuchyňských nožů. Otvory pro uchovávání 5 nožů. Identifikační kroužek se dvěma barvami pro snadné vyhledání nože v bloku k uchovávání (šedé pro nerezové nože a bílé pro keramické). Blok z tepelně opracovaného dřeva bez použití chemických látek při výrobě. Neklouzavé gumové nožky k zabezpečení vaší kuchyňské desky. Každý nůž je určen specifickým piktogramem, který stanoví správný otvor bloku pro nůž pro snadné uchovávání.        

Základní typy nožů Comfort, ideální sada nožů do začátku!

„Základní typy nožů Comfort: kompletní kolekce s nabídkou nerezových i keramických nožů a s jejich příslušenstvím.“    
Základní prvky
 • Zóna komfortu 

  Ergonomické držátko z jemného materiálu v místě největší citlivosti, zaručený optimální komfort. 

 • OTVORY PRO UCHOVÁNÍ 5 NOŽŮ

  Každý nůž je určen specifickým piktogramem, který stanoví správný otvor bloku pro nůž pro snadné uchovávání.

 • NEKLOUZAVÉ NOŽKY

  Neklouzavé gumové nožky chránící vaší kuchyňskou desku.

 • ZÓNA KOMFORTU

  Ergonomické držátko z jemného materiálu v místě největší citlivosti, zaručený optimální komfort. 

Pokyny & manuál
Časté otázky
Skupina SEB v rámci svého závazku jakosti připravila ekologické informace o vlivu na zdraví a životní prostředí týkající se produktů Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem. Tento závazek zaručuje nepřítomnost PFOA, olova a kadmia v povrchových vrstvách Tefal/T-fal a tím tedy i nezávadnost našich výrobků s nepřilnavým povrchem pro životní prostředí a pro spotřebitele. Tyto ekologické informace vycházejí z analýz pravidelně prováděných nezávislými laboratořemi v mnoha zemích (INERIS ve Francii, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS ve Spojeném království, FABES Labs v Německu, MB Labs v Kanadě, SGS v Číně) (odkaz na webové stránky laboratoří). Náš závazek najdete na webových stránkách společnosti Tefal/T-fal a na obalech nádobí Tefal/T-fal s nepřilnavým povrchem.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.